0

Bursa Harmony Towers Konutları Satış Fiyatları

Bursa ilinde Eroğlu Gayrimenkul’un yapımını üstlendiği Harmony Towers projesinde Eroğlu yetkilileri tarafından metrekare satış fiyatlarının 1.600 tl den başladığı belirtildi. 

Harmony Towers Rezidans Evler

Bursa ilinde Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen devasa görsel bir şölene şahitlik edebileceğiniz Harmony Towers metrekare fiyatları açıklandıktan sonra satışlar hızla devam ediyor. İki kulenin yer alacağı projede bir kule 28 diğer kule ise 23 katlı rezidans olacak.

Eroğlu Gayrimenkul’un bu projeden önceki bütün projeleri İstanbul’da yapmıştı. İlk defa İstanbul dışına çıkan Eroğlu gayrimenkul bu kararından memnun gibi görünüyor. İstanbul kadar olmasa da sürekli gelişmekte olan gelişmeye devam eden Bursa’da Harmony Tower’ büyük ilgi gösteriliyor. Ayrıca bu projenin Eroğlu Gayrimenkul tarafından da ayrı bir önem taşıdığı biliniyor. İstanbul dışında bir ilde bir yapıya ilk başlarda olumlu bakmayan Eroğlu Gayrimenkul bu projeden sonra bu ön yargısını kaldırmış gibi görünüyor.

Harmony Towers Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 42.633 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş durumda. Bu proje için yapılan yatırımın ise 160 milyon dolar olduğu belirtiliyor. Büyük yatırımlarına devam edeceklerini belirten Eroğlu” 3 yıl gibi kısa bir süreç içerisinde bu sektörde ilk beşe girmeyi hedefliyorduk ve bunu başardık. Bu kadar kısa süre içerisinde toplam 2 milyar yatırım ve bunun yanında toplam 1,5 milyon metrekareye yakın inşaat alanı kullandık. Bu yatırım yapılarımız bizi ilk beşe taşıyan en büyük değerlerimizdir”

Harmony Towers satışları başlamış durumda ve Bursa’daki yatırımcılar başta olmak üzere büyük ilgi görüyor.

Kategori: Genel, Projeler Etiket: , ,

Recent Posts

Yorum Ekle

Gönder

© 5878 EmlakVizyonu. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Tema by EmlakVizyonu.com.