0

İzmir Yelken Park Evleri Daire Satış Fiyatları

Ege’nin incisi İzmir hızla devam eden projelerin arasına bir yenisi daha eklendi. İzmir’in Bayraklı ilçesinde yapılmaya başlanan Yelken Park Evleri’nde daireler kampanyalı bir şekilde satılmaya devam ediyor.

Bayraklı’ya yeni bir görsellik katacak olan Yelken Park evlerinde daire tipleri ise 3+1 den oluşuyor. Büyük bir proje olan Yelken Park Evleri’nde toplam 160 ev bulunmakta ve evinizi aldığınız an teslim ediliyor. Yani proje içinde yaşayabilmeniz için tamamen bitirilmiş durumda.

Yelken Park Daire Fiyatları

Bayraklı’da yapılmaya başlanan ve sadece tek tip(3+1) evlerin bulunduğu dairelerin fiyatları kısa bir süreliğine 190 bin TL’den başlıyor. Eğer elinizi çabuk tutabilirseniz bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kısa sürecek bu kampanyanın ardından evlerdeki fiyatların %10-15 arası artabileceği söyleniyor.

Yelken Park Evleri Ödeme Planı

Yelken Park Evleri’nden daire sahibi olmak istiyorsanız almayı istediğiniz evin %25 peşinatını ödemeniz gerekiyor. Geri kalan kısmın ise bütçenize uygun olabilecek şekilde vadeli ödeme seçenekleri bulunmakta.

Yelken Park Evlerinin Farkı

Yelken Park Evleri’nin en büyük özelliği İzmir’in meşhur ve büyük olan semtlerine çok yakın mesafede olması. Karşıyaka, Bornova ve Çiğli gibi semtlere en geç 10 dakika süre içerisinde gitme imkanınız var.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0232 363 25 26 numaralı telefonu arayarak, yada buraya tıklayarak evler ve satışları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kategori: Genel, Projeler Etiket: , ,

Recent Posts

Yorum Ekle

Gönder

© 7471 EmlakVizyonu. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Tema by EmlakVizyonu.com.