0

Mall of İstanbul Satılık Daire Fiyatları

İstanbul İkitelli’de en düşük daire fiyatı belli oldu. 185 bin TL den başlayan fiyatlar ile evler satışa sunulmaya başlandı. 

Mall of İstanbul projesinde toplam 1.071 daire yapılıyor. TGYO(Torunlar gayrimenkul yatırım ortaklığı)’nın yapımını üstlendiği bu yaşam şehri görünümü ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İkitelli’deki bu yaşam şehrinde evler rezidans şeklinde modern dünyayı yansıtan motifler ile yapılmış. Toplam 4 bloktan oluşuyor.

Mall of İstanbul Evleri

Yapılan birçok projede daireler arasında kalan boşluklar yani koridorlar oldukça fazladır. Mall of İstanbul City‘de ise koridorlar için büyük lnlar ayrılmamış. Evler çok fonksiyonel bir şekilde tasarlanmış ve 21. yüzyılın bütün gereksinimleri şu an mevcut. Dairelerin girişleri oldukça geniş ve bayanlara güzel bir haber. Bütün mutfaklar güneş alacak şekilde tasarlanmış. Evlerin içinde yatak odası çocuk odası gibi alanlarda tavan yüksekliği 3 metre olarak belirlenmiş ve büyük bir ferahlık sağlıyor.

Yapılan her dairede balkon bulunuyor. Dış dünya ile evi birbirine çok ideal bir şekilde birleştiren balkonlarda son teknolojiler kullanılmış. Toplam 1071 olan daire sayısının fiyatlarına gelince. Fiyatlar 185-831 bin TL arasında değişiyor.

İstanbul İkitelli’ye ayrı bir görüntü veren Mall of İstanbul ile kendinize en uygun yaşam alanını bulacaksınız. Daireler satılmaya başlandı ve hızla satılmaya devam ediyor.

Kategori: Genel, Projeler Etiket: , ,

Recent Posts

Yorum Ekle

Gönder

© 8242 EmlakVizyonu. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Tema by EmlakVizyonu.com.