Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu

Axess veya Wings kredi kartı sahibi olanlar, 200 TL’ye varan ekstra chip-para kazanıyor!

Wings Kredi Kartı Ayrıcalıkları

Wings’le yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden Mil Puan kazanırsınız, size de dünyayı keşfetmek kalır.

Wings’le yaptığınız alışverişlerden Mil Puan biriktirirken, Axess Üye İşyerlerinden yaptığınız alışverişlerden chip-para da biriktirirsiniz. Biriktirdiğiniz chip-para’lar otomatik olarak Mil Puan’a çevrilir. Daha çok Mil Puan kazanırsınız.Wings’le Avans Mil Puan kullanabilir, ​harcamalarınızı TL, USD ve Euro olarak ekstrenize yansıtabilirsiniz.

Wings Kredi Kartı Özellikleri

Wings’le biriktirdi​ğiniz Mil Puan’ları 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak uçak bileti almak için veya GezK​anatlan.com üzerinden uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Mil Puan’larınızı anlaşmalı Wings Style üye işyerlerinde de kullanabilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Axess Kredi Kartı Ayrıcalıkları

Axess ile yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Axess size alışverişlerinizden bol bol Chip-para kazandırırken, yüzbinlerce noktada sağladığı taksit imkanıyla hayatınızı kolaylaştırır. Chip-paralarınızı geniş Axess Üye İşyeri ağında dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Başvurunuzu yapın onaylanan limitinizi öğrenin ve Akbank kredi kartınız adresinize gelsin.Şimdi teslim alın, borç erteleme ile istediğiniz zaman ödeyin. Online başvuru ile şubeye gitmeden anında başvuru sonucunuzu görebilirsiniz.

Şubeye Gitmek Yok, Hemen Adrese Teslim!