15 Yıl İçin %0,64 Kredi Faizi Fırsatı

Uzun yıllardır Avrupa Yakası’nın en gözde ve kalabalık semtlerinden bir tanesi olan Bahçelievler’de Nef dikkat çekici bir konut projesi sunuyor. 44 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Nef Bahçelievler, şehrin merkezinde rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihleri arasında gösterilebilir. 10 farklı bloktan oluşan proje, Timur Gayrimenkul tarafından geliştirilmiştir.  Merkezi bir konumda, özel konutlardan satın almak isteyen kişiler adına Nef Bahçelievler, 15 yıl için %0,64 kredi faizi fırsatı sunuyor. Üstelik 12 ay ödemesiz dönem, hemen tapu ve 2020 teslim şartlarıyla beraber.

Randevu ve Detaylı Bilgi için Tıklayın

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun

Hemen Tapu, 2020 Teslim

Toplu konut projeleri ve yaşam merkezleri söz konusu olduğunda Nef, son dönemde başarılı işler ortaya çıkaran kuruluşlardan bir tanesi. 2010 yılında faaliyet geçen firmanın CEO’su ise Erden Timur olarak bilinir.  İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ve farklı merkezlerde çeşitli projeler oluşturan Nef, son olarak Bahçelievler’de dikkat çekici bir yaşam merkezi oluşturmayı planlıyor.

  • Nef Bahçelievler fırsatlarından yararlanan kişiler cafe, çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, fitness salonu ve voleybol sahası seçenekleri ile keyifli vakit geçirebilirler.
  • 23 konuttan meydana gelen projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.
  • Dairelerin büyüklükleri ise oda sayısına göre 40 ve 280 metrekare arasında değişiyor.
  • E-5 üzerinde bulunan konutlar, aynı zamanda metroya da 2 ya da 3 dakikalık uzaklıktadır.

970 farklı dairenin bulunduğu Nef Bahçelievler projesinde, aynı zamanda 14 mağaza seçeneği de mevcuttur.

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun

Avrupa Yakası’nın Gözde Projesi

Tasarımı, mimarısı ve konut özellikleri ile Nef Bahçelievler, Avrupa Yakası’nın gözde projelerinden bir tanesidir. Banka, eğitim merkezleri, hastane ve AVM gibi farklı lokasyonlara yakın bir konumda bulunan projede birbirinden farklı 14 ticari ünitede yer alır.

  • Avrupa Yakası’nda her yere yakın bir merkezde yaşamak isteyenler, Nef Bahçelievler projesi fırsatlarını değerlendirebilirler.
  • Eski Londra asfaltı üzerinde konumlandırılan konut, herkesin ulaşabileceği merkezi bir noktadadır.
  • Belirtilen projeden daire satın almak isteyen kişiler, örnek oluşturulan mekanları inceleyebilirler.

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun