Yalıkavak’ta %0,64 Faiz Avantajını Hemen Yakalayın

Sahil Kasabası Sıcaklığı

Nef Reserve Yalıkavak’ta tam bir sahil kasabası hayatı sizi bekliyor. Sabahları erken saatte iskelenize yanaşan taze balıkçınızdan her sabah kapınıza gelecek günlük yumurtanız, sütünüz, gazetenize ve hatta Güney İtalya’daki şarküterinizden gelen peynirlerinize kadar her şey bu kasabada sizin için düşünüldü. Tüm bunların yanında kasaba meydanındaki manavınız, kasabınız ve marketiniz de sabahtan akşama kadar sizin için açık. Bizce bir yazlıkta bundan çok daha fazlası olmalı.

Randevu ve Detaylı Bilgi için Tıklayın

Randevu ve Detaylı Bilgi için Tıklayın

460 metre sahil ve 2.000 m2 kumsala sahip Nef Reserve Yalıkavak, Ege’nin büyüleyici doğasından ve masmavi denizinden ilham alıyor. Nef Reserve Yalıkavak’taki eviniz, Ege ruhuna uygun renklerde ve dokularda, tamamen doğal malzemelerle inşa edilecek. Terasınızdan ya da bahçenizden eşsiz gün batımını izleyecek, özenle tasarlanmış yemyeşil Ege bahçelerinde gezerken mandalina ve limon ağaçlarının kokusunu içinize çekeceksiniz.

Nef Reserve Yalıkavak, Bodrum’un en güzel noktalarından Yalıkavak’ta, 460 metre özel sahile sahip denize sıfır bir burunda sizi bekliyor.

Randevu ve Detaylı Bilgi için Tıklayın