Şehrin Merkezinde Doğa İçinde Bir Yaşam

İstanbul’un şehir içinde kalmış doğal florası Validebağ Korusu konak yaşamının seçkin adresi Validebağ Konakları’nın hemen karşısında yer alıyor.

354 bin metrekare büyüklüğe sahip koru,bölgenin en önemli dinlenme alanı.Bir kısmı göçmen olan yüzlerce kuş çeşidine,kelebekten sincaba farklı canlılara en sahipliği yapan Validebağ Korusu,sahip olduğu doğal güzellikleriyle Validebağ Konaklarını’nın seçkin seçkin sahiplerinin hayatını hayatını reklendiriyor.

Validebağ Konakları İle İlgili Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Her Yere Ulaşmanın Kolay Yolu

Validebağ Konakları ,denize yakın konumuyla Boğaz’ın enfes manzarasını, serinliğini ve yaz akşamlarının romantizmini hayatınıza taşıyor.
Validebağ Konakları’nda mavi özgürlüğe yelken açmak isteyenler için Kalamış Marina 5 km, alışverişi, eğlenceyi ve hayatın farklı renklerini arayanlar içinse Bağdat Caddesi 6 km yakınlıkta bulunuyor. Bölgedeki AVM’lere ve Validebağ Korusu’na yürüme mesafesindeki Validebağ Konakları, Kız Kulesi’ne 4km, Avrasya Tüneli’ne 3.2 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 4.5 km mesafede bulunuyor.

2 yıl üst üste bölgesinin getiri potansiyeli yüksek konut projesi seçilen Dap Yapı Validebağ Konakları ile ilgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayınız.