Siz Uzaktayken Bile Eviniz Güvende

İnsanlar yıllar boyu kendilerini tehdit eden unsurlara karşı önlem alma ihtiyacı duymuştur. Bunun için de yaşam alanlarını koruma gereği duymuşlardır.

Teknolojideki yenilikler güvenlik sistemlerini de yenilemiştir. Gelişen elektronik, güvenlik sistemlerinin fonksiyonel bir parçası halini almıştır. Elektronik teknolojileri ve yazılım teknolojilerinin birlikte kullanılması ile geliştirilen günümüz güvenlik sistemleri daha fonksiyonel bir yapı kazanmıştır.

    Ev Alarm Sistemleri İçin Tıklayın

 

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Alarm ile artık çok kolay!

Kale Alarm ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirlenen alarm sistemi her bir mekan için farklılık gösterebilir. Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

Ücretsiz keşif için tıklayın