Yaşamaya Hemen,Ödemeye Sonra Başlayın!

Yeni Yaşam Kartal’da Renkleniyor!

Anadolu yakasının yeni merkezlerinden Kartal, değerini günden güne arttırıyor. Metroya ve ana ulaşım akslarına yürüme mesafesinde yer alan AND Pastel, size şehrin merkezinde sakin ve bir o kadar renkli bir yaşam sunuyor.

Yeni Nesil Mahalle Anlayışı

Alışkanlıklarımız değişmiş, eski mahalle hayatları çok geride kalmış olsa da, aslında ruhundan, sıcaklığından, özünden hiçbir şey kaybetmedi. Özlem duyduğumuz bu duyguları, günümüzün gereklilikleri ile AND Pastel’de bir araya geliyor.

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun

AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor.Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek alternatifleri içinde barındırıyor.

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun

Projede 30,000 metrekareye ulaşan peyzaj ve açık alan mevcut. Amaç ise doğa ve toprakla birliktelik sağlamak. Bu anlamda, doğa ile birlikte yaşamayı yeniden bir fikir olarak tasarlayan firma bu projesine de ‘Açık Hava Oda Konsepti’ adını vermiş. Bu kapsamda  uluslararası birçok ödüle layık görülmüş.

Çocuklar için de özel alanların yapılandırıldığı projede, çocukların tek bir alanda ya da belirli alanlarda oynamaları yerine her yeri onlara özgü ve güvenli tasarlamış. Evlerin içi, evlerin dışındaki bahçeler de çocuklara uygun tasarlanmış. Evlerin içinde çocuklar için sivri olmayan iç mimari öne çıkarken, zeminleri de kaymayan zemin olarak tercih edilmiş.

AND Pastel Projesi, içinde eczane, doktor, poliklinik, sağlık ocağı, kuaför, market gibi olanaklar eklenmiş. Ayrıca, projenin lüks yaşam olanakları da dikkat çekiyor. Proje kapsamında sauna, fitness salonu, hamam, spa, buhar odası, masaj odası ve dinlenme odaları bulunuyor. Çocuk havuzu ve açık havuz da yine ortak kullanım alanları arasında.

Detaylı Bilgi için Tıklayın ve Formu Doldurun