Akkent Doğa Konutları 2 İstanbul Projesi


Akkent Doğa Konutları 2. Etap için çalışmalara başlanmıştır. Bu anlamda önce konumuna yönelik bilgi sahibi olmanızda fayda var. Şöyle ki Akkent Doğa 2 Konutları nerede merak edenlere Avrupa Yakası, Arnavutköy sunulmakta. Tam olarak ise Deliklikaya mevkisi, Başakşehir sınırları içersinde yerini almıştır.

Akkent Doğa Konutlarının Özellikleri

Akkent Doğa Konutları Arnavutköy üzerinden toplamda 10.000 m2’lik bir arsa üzerine inşa edilmekte. Geniş arsası ile toplamda 2 blok tasarımına yer verilmesi esas alınmıştır. Bloklardan sunulacak olan konut sayısı ise 255 adete ulaşmış durumda. Neticesinde merak edenlere daire tipleri ve ebatları da gösteriliyor. İlk başta konutlarla alakalı olarak;

  • 1+1 ile 2+1 daire tiplerinin mevcut olduğu görülüyor.
  • 3+1, 4+1 hatta 5+1 alternatiflerine de yer verilecektir.
  • Minimum 71 m2’den maksimum 255 m2’ye kadar ebatlar sunulmakta.

Akkent Doğa Konutları Fiyat Listesi

Konutlara yönelik incelemelere yer verenler akabinde fiyatları da değerlendirmeye alıyor. Şöyle ki Akkent Doğa Konutları fiyatları için minimum 220 bin TL’den başlayan teklifler sunulmakta. En fazla ise 894 bin TL olarak konut fiyatlarının duyurulması bekleniyor. Bu anlamda ortalama birim fiyatları da temel alınabilir. Akkent 2 Doğa Konutları fiyat olarak ortalama 3 bin TL şeklinde değer sunuluyor. Birim fiyatlarından da harekete geçerek konutları değerlendirebilir ve taksitlendirme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Hem vade farksız hem de vade farklı olacak şekilde taksitlendirme seçenekleri mevcut durumda.

Akkent Doğa Konutları Yaşam Alanları

Konutların beraberinde sosyal imkanlar göz önünde bulundurulmakta. Örneğin fitness merkezi, kafe, restoran, hastane ve Türk hamamı gibi pek çok alternatif yatırımcıları karşılıyor. Güvenlik sistemleri ile donatılan sitelerden bir tanesidir. Tüm bu özellikleri ile yatırımcıları karşılayan projenin teslim süresi de belli oldu. Yatırımcılar için sunulan net tarih Aralık 2019 şeklindedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir