Emirgan Apartments By Seba İstanbul Emlak Projesi


Emirgan Apartments Bt Seba, Seba İnşaat tarafından başlatılmış bir rezidans projesidir. İstanbul Sarıyer’de Emirgan Korosuna ve Emirgan sahiline oldukça yakın bir alanda Reşitpaşa Mahallesi’nde yapılmıştır. Emirgan Apartment By Seba projesinde birçok daire ve mağaza olanağı bulunuyor. Yatay olarak dizayn edilmiş olan projede tek blok ve 53 adet daire bulunmaktadır. Ayrıca 17 adet de dükkân alanı vardır. Hem yaya hem araç girişi için ayı giriş alanları bulunan proje 1957 metrekarelik alan içerisine inşa edilmiştir. Proje şu an yapım aşamasındadır ve 2021 yılın Eylül ayı içerisinde teslim edileceği belirtilmiştir.

Emirgan Apartments Özelikleri

Emirgan Apartments By Seba site içerisinde bir sokak görünümü ile dizayn edilmiştir. Site bahçesinde avlu bulunmaktadır ve holler bu avluya açılır. Bahçe içi genel olarak yeşilliklerle kaplı ve bahçe içerisinde kafe inşa edilmektedir. Sitenin içerisinde kapalı yüzme havuzu, fitness alanı ve SPA merkezi yer alıyor. Site yer olarak eğlence merkezlerine, Emirgan Korosuna 300 metre ve sahile çok yakın mesafededir. Boğaza 1 km mesafededir ve aynı zamanda Beşiktaş’a Tarabya’ya kolay ulaşım imkânına sahiptir.

Emirgan Apartments Daire Özellikleri

Dairelerin büyük bir kısmında ebeveyn banyosu yer almaktadır. Bina içerisinde asma katlı da bulunuyor. Terası bulunan çatı katı daire olarak da çeşitleri mevcuttur. 2+1 dairelerin bazılarında ek olarak bir çalışma odası da bulunurken bazı 2+1 dairelerde asma kat olarak hol alanı yer almaktadır. 2+1 ve 3+1 dairelerin büyük bir kısmında teras da bulunmaktadır. Dairelerden 1+1 olanların büyüklükleri net olarak 33 metrekare ile 67 metrekare arasındadır.  2+1 olan dairelerin büyüklüğü ise net olarak 67 metrekare ile 156 metrekare arasındadır. 3+1 daireler ise 89 metrekare ile 214 metrekare arasındadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir