Asil Comfort İstanbul Emlak Projesi


Asil Comfort İstanbul emlak projesi Asil İnşaat tarafından uygulanan bir projedir. Asil Comfort projesi İstanbul Büyükçekmece’de Namık Kemal Mahallesi’nde yapılmaktadır. Proje 5 blok olarak inşa ediliyor ve 5 blok içerisinde toplam 107 adet daire bulunuyor. Şu an proje inşaat aşamasındadır ve teslim tarihi 2021 Mart olarak belirtilmiştir.

Proje Özellikleri

Asil Comfort İstanbul Emlak Projesi’nin temel özelliği binaların çok yüksek olarak inşa edilmemesidir. Daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşmaktadır. Lüks ve modern görünümlü olan daireler 200 metrekareye varan genişlikleriyle oldukça ferahtır. Ayrıca site olarak inşa edilen proje sahilde yer alması bakımından güzel bir deniz manzarası vardır. Denize mesafe yürüyerek 2 dakikadır. Projenin toplam alanı ise 6000 metrekaredir.

Daire Özellikleri

  • En düşük metrekare 2+1 dairelerde 105 metrekaredir. En yüksek ise 4+1 dairelerde 200 metrekaredir.
  • Isı ve ses yalıtımı bulunur.
  • Ebeveyn banyosu yer alır.
  • Görüntülü diyafon sistemi vardır.
  • ADSL/Fiber altyapı bulunur.
  • Merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer kullanılır.

Site özellikleri

Sitede hem asansör hem yük asansörü ayrı olarak bulunur. Site içerisinde jenaratör vardır. Özel güvenlik ve aynı zamanda kamera sistemi ile 24 saat kayıt yapılmaktadır. Hem kapalı hem açık otopark bulunmaktadır. Açık yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları ve basketbol –futbol mini sahaları da yer alır. Fitness, hamam ve sauna alanları da bulunmakta olup rezidans özelliklerinin tümüne sahiptir.

Asil Comfort Fiyatları

Fiyatlar dairelerin büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişmektedir. En küçük daire olarak 2+1 dairelerin fiyatları 680 bin TL’den başlamaktadır. 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 300 bin TL’dir. Genel olarak 680 bin ile 1 milyon 650 bin TL’ye kadar fiyatlar değişmektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir