Mavera Comfort İstanbul Emlak Projesi


Mavera Comfort, Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığı ile birlikte hayata geçirilmiş bir konut projesidir. Bu proje Türkiye’de ilk deprem izolatörlü projesi olma özelliğini taşıyor. Bu proje, bina sakinleri için deprem sırasında ve sonrasında hiçbir kesinti olmaması olanağını sunuyor. Güven ve huzur içerisinde yaşam ayrıcalığı sağlıyor. Proje İstanbul’da Başakşehir’de yer almaktadır. Olimpiyat Stadına oldukça yakındır ve metroya 1 dakikalık mesafededir.

Mavera Comfort Sosyal Olanakları

Mavera Comfort’ta oldukça şık bir şekilde peyzaj düzenlemesi yapılmıştır. Açık ve kapalı spor salonları, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal olanak mevcuttur. Aynı zamanda 365 gün boyunca açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu yer alıyor. Sauna, hamam, hem kadın hem erkekler için farklı yerlerde olan fitness salonları, buhar odası, yürüyüş parkuru, bisiklet sürüş pisti, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve elektrikli araç şarj bölümü de bulunmaktadır.  Bu proje ile Türkiye’de ilk kez deprem izolatörlü bir bina, nitelikli bir proje ile hayata geçirilmiş oldu. Proje 65 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmektedir. 9 katlı 16 bina bloğundan meydana gelen olan projede 705 adet daire mevcuttur.

Daire Özellikleri

  • 2+1 dairelerin büyüklüğü 98 ile 100 metrekare arasında değişmektedir.
  • 5+1 dairelerin büyüklüğü 144 ile 157 metrekare arasında değişmektedir.
  • 5+1 dairelerin büyüklüğü ise 193 ile 205 metrekare arasında değişmektedir.
  • Dairelerin hepsinde ebeveyn banyosu bulunmaktadır.
  • Dairelerin tümünde duşakabin ve görüntülü diyafon sistemi mevcuttur.

Daire Fiyatları

Projede en düşük fiyat 2+1 dairelerdedir ve 590 bin TL’den başlar. 3.5+1 dairelerin fiyatları ise 875 bin TL’den, 4.5+1 dairlerin fiyatları ise 1 milyon 175 bin TL’den başlar. Ödemeler vade farkı olmadan 2 yıl ertelenir. Proje2020 Mart ayında başlamıştır ve 2023 yılı Nisan ayı içerisinde teslim edileceği belirtilmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir