Bey Kasrı Konakları İstanbul Projesi


Bey Kasrı Konakları Beylikdüzü sınırları içerisinde yükselmiş olan yeni konut projelerinden bir tanesidir. İlçe artış gösteren nüfusa bağlı olarak modern konut projeleri ile bir hayli değerli hale geliyor. Bunlar arasında olan Bey Kasrı Konakları Beylikdüzü satılık daireleri yatırımcılar tarafından değerlendirmeye alınıyor. Nitekim hemen teslimli konut projelerinden bir tanesidir.

Bey Kasrı Konakları Daire Tipleri

Projeye yönelik başta 35.000 m2’lik arsa alanına yer verilmiştir. Beraberinde de toplam 8 bloktan oluşması sağlanmıştır. 5 katlı olacak şekilde blokların yatırımcılara sunulması söz konusudur. Bunun akabinde toplam 332 dairenin inşasına geçilmiştir. Yatırımcılara sunulan daireler için şu detaylar mevcut durumda;

  • Minimum 2+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor.
  • 3+1 ile 4+1 seçenekleri de göz önünde bulundurulabilir.
  • 110 ile 210 m2 arasında değişen ebatlardan konut tasarımları mevcuttur.

Bey Kasrı Konakları Fiyatları

Bey Kasrı Konakları fiyat listesi yukarıda belirttiğim daire tipleri temel alınarak belirlenmiştir. Mesela 2+1 olanlara yönelik 330 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlar sunuluyor. 3+1 için de 500 bin TL ile 620 bin TL aralığında ücretler gösterilmekte. 4+1 olanlara yönelik 780 bin TL ile 820 bin TL aralığında ücretler eşlik etmekte. Merak edenlere Bey Kasrı Konakları kiralık daire fiyatları adına da minimum 1.500 TL sunulmakta.

Bey Kasrı Konakları Proje Özellikleri

Daire tipleri, ebatları ve fiyatları akabinde genel özellikler değerlendirmeye alınabilir. Şöyle ki site özelliklerinden kaynaklı olarak da dikkat çektiği açıktır. Örneğin içerisinde fin hamamı, fitness merkezi, sauna ve çeşitli spor sahaları mevcut durumda. Kameralı güvenlik sistemlerine sahip olan sitede kreş dahi bulunuyor. Konutlar içerisinde de ankastre beyaz eşyanın mevcut olması bir hayli dikkat çekmekte. Balkonlu yapılara yönelik merkezi ısıtma temel alınmıştır. Son olarak konutlar için ısı pay ölçer de sunulmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir