Bizim Evler Güzelce İstanbul Projesi                          


Bizim Evler Güzelce Büyükçekmece ilçesinde inşa edilmekte. İlk olarak projeyi değerlendirmek isteyenler konumuna yönelik bilgi sahibi oluyor. Şöyle ki Bizim Evler Güzelce nerede merak edenlere tam olarak Güzelce Mahallesi, Aydınlar Caddesi, Yanyolu eşlik etmekte.

Bizim Evler Güzelce Projesinde Daireler

Bizim Evler Güzelce satılık daire tasarımlarına yönelik detaylı bilgiler duyurulmuştur. Öncelikle projenin tam olarak 92.293 m2’lik geniş bir arsa üzerinden yapımına geçilmesi esas alınmıştır. Beraberinde de toplam 709 konut ile yatırımcıların karşılanması planlanıyor. Merak edenlere 17 blok üzerinden tasarlanması beklenen konut tipleri eşlik ediyor. Dairelere yönelik;

  • 2+1, 3+1 ve 4+1 alternatiflerine yer verilmekte.
  • Minimum 96 m2’den maksimum 214 m2’ye kadar çeşitli ebatlar mevcut durumda.

Daire içlerini merak edenlere de Bizim Evler Güzelce örnek daire sunuluyor. Aynı zamanda sosyal yaşam olanaklarına yönelik bilgi sahibi olmanızda da fayda var. Tüm bu bilgiler ışığında fiyat aralıkları değerlendirmeye alınabilir.

Bizim Evler Güzelce Projesi Fiyat Listesi

Daire ebatları temel alınarak fiyat listeleri duyurulmakta. Öncelikle 2+1 olanlar için 607 bin TL’den başlayan fiyatlar karşınıza çıkacaktır. 3+1 olanlara yönelik ise 915 bin TL’den fiyat aralıkları mevcut durumda. Son olarak 4+1 olanlara da 1.221.000 TL’den başlayan fiyatlar eşlik ediyor. Bizim Evler Güzelce daire fiyatları peşinat üzerinden taksitlendirme seçenekleri ile ödenebilir. Aynı zamanda peşin alımlara yönelik indirim uygulamaları da bulunuyor. Bu anlamda %25 değerinden indirim kazanacak avantaj sahibi olabilirsiniz.

Bizim Evler Güzelce Çevre İmkanları

Sitenin iç ve dış tasarımlarına yönelikte bilgiler aktarılıyor. Şöyle ki kapalı yüzme havuzlarından kafelere kadar pek çok olanak mevcut durumda. Beraberinde temel olarak güvenlik ile otopark sistemleri de gösteriliyor. Deniz manzarasına sahip olması ile de dikkat çekmesi bekleniyor. Tüm bu detaylar ile konutların teslim tarihi de Nisan 2020 şeklinde duyurulmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir