Westside İstanbul


Birkaç yapımcı firma tarafından desteklenen Westside İstanbul projesinin Beylikdüzü’nde yükseldiğini göreceksiniz. 73.800 m2’lik arsa alanından yana konutların tasarımına yer veriliyor. Bu anlamda toplam 1152 daireye ev sahipliği yapılması söz konusudur. Proje kapsamında sadece daire tiplerine yer verilmiştir. Yatırımcılar m2 alanlarına dikkat ederek tercihlerde bulunmaktadır.

Westside İstanbul Projesinde Daire Tipleri

Projenin geniş bir arsa üzerinden inşasına yer verilmiştir. Bu anlamda konumunun da avantajlı olduğunu belirtmek gereklidir. Nitekim Westside İstanbul projesinin metrobüs ile yakın mesafede olduğunu göreceksiniz. Bunun akabinde E-5 Otoyolu ile de mesafesi birkaç dakikadır. Konumu gereğince geniş bir arsada yükselen projenin 2000 araçlık otopark hizmetleri dahi bulunuyor. Toplamda da 15 blok olarak konutların sunulması söz konusudur. Karşınıza çıkacak olan konut tipleri ise;

  • 1+0 olanlardan maksimum 4+1 olanlara kadar çoğu konut tipine yer verilmiştir.
  • En az 40 ile en fazla 213 m2 aralığında daire tasarımlarına gidiliyor.
  • Konutların özel intercom sistemlerine sahip olduklarını da belirtmek gerek.
  • Merkezi ısıtmalar kapsamında tasarımları ile karşı karşıya kalacaksınız.
  • Isı pay ölçer seçeneklerinin de bulunduğunu söylemek gerekiyor.

Tüm bu özelliklerine bağlı olarak fiyat listelerinin sunulması söz konusudur. Yatırımcılar ise hemen teslim olacak şekilde geçerli ödemelerden ilerleyebilir. Nitekim banka kredilerine uygun olduğunu da belirtmeliyiz.

Westside İstanbul Daire Fiyatları Hakkında

Westside İstanbul üzerinden 1+0 olacak şekilde daire tiplerine yer veriliyor. Fiyatları ise 237.000 TL’den başlıyor. Bunun akabinde 1+1 olanların 400.000 TL’den başlayan fiyatlar ile yatırımcıları karşılaması söz konusudur. 2+1 olarak sunulan dairelerin ise 500.000 TL ve üzerinden yatırımcılara sunulması hedef alınmıştır. Akabinde 3+1 olanların 700.000 TL’den başlayan fiyatları ise duyurulduğunu göreceksiniz. Son olarak ise 4+1 evler için 850.000 TL ve üzerinden fiyatlar göz önünde bulundurulmalıdır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir