Nevadium Batıkent


Adından da anlaşıldığı üzere projenin Ankara Batıkent’te inşa edildiğini söylemek gerekiyor. Neva Prestij Yapı üzerinden hayata geçirilen konut projelerinden bir tanesidir. Farklı bina görünümlerine sahip olan Nevadium Batıkent, hem dairelere hem de dükkanlara yer veriyor. Daireler için metrekarelerin küçük tutulduğunu da göreceksiniz. Nitekim yatırımcıların kat ile m2 değerlerine göz atarak ilerlemeleri esas alınır.

Nevadium Batıkent Konutları Hakkında

 

Nevadium Batıkent projesinden yana toplam 764 konut sayısına yer verildiğini görüyoruz. Bunun akabinde Aralık 2018 tarihli olarak teslimlerin yapılması planlanıyor. Tüm konutlara yönelik 1+1 ile 2+1 şeklinde tasarımların sunulması söz konusudur. Bu anlamda küçük daire tiplerinden yana yatırımcılarını karşılıyor. 1+1 olan dairelerin metrekareleri için 50 değeri ifade edilir. 2+1 olanların ise 85 m2 olduğunu belirtmek gereklidir. Konutlar haricinde toplam 7.000 m2’lik alanın ticari kullanımlar için ayrılması söz konusudur. Konut fiyatları ise;

  • 1+1 plan dairelerin 175.000 TL ile 202.000 TL aralığında fiyatları karşınıza çıkacaktır.
  • 2+1 olanların ise 275.000 TL’den maksimum 325.000 TL’ye kadar fiyatları sunuluyor.

Ödeme seçeneklerine dikkat edilmesi halinde yatırımcıların ilerlemeleri zor olmayacaktır. Bunun için banka kredilerine uygun olduğu ifade edilir. Konut kredilerinden yana ilerleyerek yatırımlarınızı sunabileceğiniz projelerden bir tanesidir.

Nevadium Batıkent Site Özellikleri Nelerdir?

Konutların akabinde sitenin, binanın ya da inşaatın özelliklerine de dikkat etmekte fayda var. Nevadium Batıkent site özellikleri olarak klasik sosyal yaşam alanlarının sunulması esas alınıyor. Örneğin çocuklara özel yüzme havuzları ile oyun alanlarının olduğunu söylemek gereklidir. Açık havuzlar, fitness merkezleri, kapalı otoparklar ve yürüyüş parkurları da yetişkinler adına tasarlanmıştır. Güvenlik adına da son teknolojiye yer veren konut projeleri arasında gösteriliyor. Nitekim haftanın 7 günü 24 saat boyunca güvenlik kameralarından yana izlemeye alınan projeler arasındadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir