Yedimavi


İstanbul’un merkezinde değişik ve farklı bir konsepte sahip, deniz manzaralı evlerde yaşamak isteyenler adına Yedimavi kaçırılmayacak bir fırsat. Hasan Sever İnşaat, Kalkavan Yapı ve Gül Yapı Gayrimenkul geliştirme iş ortağı tarafından tasarlanan Yedimavi birbirinden bağımsız 6 kuleden meydana geliyor. Toplamda 848 tane dairenin ya da bağımsız iş merkezinin bulunduğu alanda, tüketicilerin isteklerine göre değişik özelliklerdeki konut tipleri de bulunuyor. İstanbul’un içerisinde, şehir hayatından uzak bir yaşam sürmek isteyenler adına, belirtilen merkez ferah ve göz dolduran tasarımı ile dikkat çekiyor.

Farklı Konseptler Bir Arada

Yedimavi yaşam merkezinde konaklamak isteyen bireyler adına farklı konseptler bir aradadır. 1+1’den başlayarak 5+1’e kadar farklı daire tiplerinin yer aldığı konutlar içerisinde, bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

  • Özel olarak tasarlanan kuleler, birbirlerine yakın olmalarına rağmen manzaraları son derece ferahtır.
  • Rezidans, ofis AVM ve apart otel seçeneklerinin yer aldığı proje içerisinde standart daire seçenekleri de bulunur.
  • AVM özelliği ve iş merkezi görevini üstlenmesi nedeniyle Yedimavi, İstanbul’un yeni yaşam alanlarından bir tanesi olarak gösterilebilir.

Daire ücretleri: Yedimavi projesi ile kendisine bir daire ya da apart almak isteyen kişiler adına %5 peşinat fırsatı sunuluyor. Aynı zamanda 120 ay vade seçeneği ile tüketicilere ödeme kolaylığı da sunuluyor. Bireyler isteklerine göre 60 ay vade ile %0.42 faiz seçeneklerinden de yararlanabilirler.

Deniz Manzaralı Daireler

Yedimavi projesi ile birlikte müşterilere 5+1 ve 3+1 olmak üzere farklı özelliklerde örnek daire seçenekleri sunulmaktadır. Proje, daireler ve mimari dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, örnek planı inceleyerek fikir edinebilirler.

  • Yedimavi projesi İstanbul’un önemli bir konumunda yer aldığından dolayı bireyler, daire satın aldıklarında uzun vadede kar elde edebilirler.
  • Atatürk Havaalanı ve İDO Yenikapı Terminali’ne 5 kilometre mesafede olan proje, toplu taşıma alanlarına yakın bir konumda bulunuyor.
  • Aynı zamanda Bakırköy Terminaline de yakın olan Yedimavi konutları sayesinde araç kullanmadan İstanbul’un istediğiniz noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Farklı ve değişik tasarımlara sahip evlerde konaklamak isteyenler, Yedimavi projesi ile deniz manzarasının tadını çıkarabilirler.

 


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir