Suaden Suadiye


 İstanbul’da iddialı ve dayanıklı toplu konut projeleri oluşturan Güneri inşaat, son olarak Suaden Suadiye ile karşımıza çıkıyor. Anadolu Yakası’nın en gözde mekanlarından bir tanesi olan Bağdat Caddesi’nde kurulan yaşam merkezi, konforlu bir konut arayanların ilk tercihleri arasında gösterilebilir. 19 bin metrekarelik alana inşa edilen 18 katlı blokta, birbirinden farklı daireler ve yaşam merkezleri yer alıyor.

Anadolu Yakası’nda Konforlu Bir Yaşam Merkezi

Anadolu Yakası’nın nezih ve sakin semtlerinden bir tanesi olan Bağdat Caddesi’nde bulunan Suaden Suadiye içerisinde daireler, 3+1 ve 4+1 olarak değişiklik gösteriyor. 98 metrekareden, 293 metrekare’ye kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlarda konutların özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

  • Kadıköy Suadiye’de bulunan bulunan merkezde, 101 konut bulunuyor.
  • Proje tasarımı ise Ercan Akkas’a ait.
  • Deniz ve adalar manzaralı bir noktada oluşturulan proje, İstanbul’un en sakin yaşam merkezlerinden bir tanesidir.
  • Metroya, sahile ve Bostancı Gösteri Merkezi’ne yakın bir konumda bulunan Suaden Suadiye, İstanbul’da sakin ve lüks bir merkez arayışında olanların ilk tercihleri arasında gösterilebilir.

Sosyal olanaklar: Suaden Suadiye içerisinde proje sakinlerinin keyifli vakit geçirmesi adına çocuk oyun alanı, fitness merkezi, kamelya, basketbol sahası, süs havuzu gibi farklı alternatifler bulunur.

Botanik Bahçe Ve Farklı Sosyal Aktiviteler

Tek bir binadan oluşturulan proje içerisinde botanik bahçeler de yer alıyor. Suaden Suadiye, konforlu, lüks ve kullanışlı yaşam merkezlerinden hoşlanan kişiler adına son derece avantajlıdır.

  • Deprem etüdünün yapıldığı binada ısı yalıtımı da bulunur.
  • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yakın bir konumda bulunan yaşam merkezinde asansör hizmeti de mevcuttur.
  • 3+1 dairelerin fiyatları 1.300.000 TL’den başlar. Bina banka kredisine uygun olduğundan dolayı satın alacak adaylar açısından avantajlıdır. Aynı zamanda proje sakinlerine peşin alımlarda indirimde uygulanır.

Deniz manzaralı, sakin, dayanıklı ve konforlu bir daire sahibi olmak istiyorsanız, şehrin merkezinde ancak nezih bir konumda bulunan Suaden Suadiye’yi ziyaret edebilirsiniz. Dairelerin fiyatları büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir