3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesi


Başakşehir konut bazında özellikle son yıllarda çok talep alan, gelişmeye devam eden bir bölge. 3. İstanbul Başakşehir Projesi de bunun en büyük örneği. Projenin son etabı ise 3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesi.

Oldukça Revaçta!

3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesi yeni ev sahibi olmak isteyenler tarafından oldukça revaçta. Öyle ki projenin diğer etapları da oldukça fazla ilgi görmüştü. Şimdi ise 3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesi ihtişamı ile bütün gözleri üzerine çeker nitelikte. Öyle ki dairelerin %51’i çoktan satıldı bile!

Gelişmiş Sosyal Donatı Alanları!

3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesini bu kadar tercih edilir kılan özelliklerden en önemlisi elbette ki sosyal donatı alanları. Sosyal donatı alanları projenin en dikkat çeken kısımlarından aslında. Öyle ki Başakşehir’in ortasında küçük bir Dünya kurulmuş adeta. Yaz kış yüzmenin tadını çıkarabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuklarınız için seçkin oyun alanları, bütün günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız SPA, fitness merkezi, kafeler, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve daha pek çok sosyal alan 3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesi ile adeta ayağımıza geldi. Üstelik dairelerde ankastre eşyalar da mevcut durumda. Merkezi ısıtma ile ısınan dairelerde ebeveyn banyoları da özenle dizayn edilmiş. Öyle ki giyinme odası bile düşünülmüş durumda.

Ödeme Kolaylıkları Bulunuyor mu?

2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunan projede ödeme kişiye özel ödeme kolaylıkları da sunulmuş durumda. Daireleri fiyat ortalamalarına bakacak olursak 841.000 TL ile 1.441.000 TL arasında değişim göstermekte. Bu fiyatlar arasında bütçeniz dahilinde 3. İstanbul Hasbahçe Evleri İstanbul Emlak Projesinde ev sahibi olabilmeniz mümkün.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir