MiaPort Concept İstanbul Emlak Projesi


İstanbul havalimanına yakın konutlar özellikle son zamanlarda oldukça revaçta. Gerek bu bölgeyi sevenler tarafından gerek ise işleri dolayısıyla havalimanına yakın olmak isteyenler tarafından da büyük ilgi odağı. MiaPort Concept İstanbul Emlak Projesi de bu bölgenin incisi adeta. Proje İstanbul’un seçkin bölgesi Arnavutköy’de konumlandırılmış durumda.

Proje Hangi Bölgelere Yakın?

MiaPort Concept İstanbul Emlak Projesi için yeni havalimanına komşu demek oldukça doğru bir tanım olacaktır. İstanbul Havalimanı kavşağının hemen yanında konumlandırılan proje, oldukça revaçta olan bir bölgede. Yeni belediye binası, kaymakamlık binası da projeye oldukça yakın konumlar arasında. Toplu taşımaya olan uzaklıklar da elbette ki önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. MiaPort Concept İstanbul Emlak Projesi Taşoluk metro istasyonuna yürüme mesafesine yer alır.

Projede Hangi Tip Dairelere Ulaşmak Mümkündür?

MiaPort Concept İstanbul Emlak Projesi kapsamında 1+1, 2+1 dairelere ulaşabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra projede 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks daireler de bulunur. Projenin geneline baktığımızda 89 daire, ikiz villa ve 8 adet de ticari ünite görebilmek mümkündür.

Sosyal Donatı Alanları Nasıldır?

MiaPort Concept İstanbul Emlak Projesi sosyal donatı alanları ile de ilgi odağı olmuştur. Kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, burayı daha yaşanası kılan özellikler arasındadır. Çocuklarınız ve aileniz için zaman geçirmek bakımından da incelikle düşünülmüştür.

Fiyat Aralıkları Nasıl?

Projede fiyat aralıkları daire cinsine göre farklılık gösterebilmekte. Genel olarak ortalama fiyatlara bakılacak olduğunda bu projede 270.000 lira ile 850.000 lira arasında bir daire sahibi olabilmek mümkün. Projenin konumu, sosyal alanları, dairelerin özellikleri, akıllı ev sistemleri ile de aldığı parayı sonuna kadar hak eder nitelikte.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir