Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi


Esenyurt gerek sosyal alanlara olan yakınlığı ile gerek merkezi olması ile gönüllerde taht kurmuş bir yer. Öyle ki ziyaretçi akınına uğrayan Pelit Çikolata Müzesi, Aqua Dolphin Aquapark, geniş bir alana kurulmuş Recep Tayyip Erdoğan Parkı da burada bulunur. Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi de böylesine göz alıcı bir bölgede yükselir.

5+1’e Kadar Daire Bulabilmek Mümkün!

Henüz yeni evlenmiş veya tek yaşayan kişiler için 1+1, 2+1 konut seçenekleri bulunurken, daha geniş aileler için 3+1, 4+1, 5+1 seçenekli dairelere ulaşabilmek de mümkün. Burada önemli olan tamamen sizin istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve elbette ki bütçeniz. Geri kalan her şeyi Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi size vaad ediyor zaten.

Türk Hamamı’nın Keyfine Varın!

Türk Hamamı geçmişten bugüne kadar kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası. Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi bunu da es geçmemiş. Türk Hamamının yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, çocuk oyun alanları, özenle dizayn edilmiş fitness merkezi, futbol ve basketbol tutkunları için saha, tenis kortu, açık otopark da projenin göz dolduran özelliklerinden.

Ulaşım Kolay mı?

Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi ile İstanbul’un her bölgesine ulaşım oldukça kolay. Öyle ki Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi E5 karayoluna sadece 5 dakika uzaklıkta. Hastaneye 2 dakika mesafede. Hafta sonu çocuklarınızla vakit geçirebileceğiniz AVM ye ise yalnızca 5 dakika uzaklıkta. Atatürk Havalimanı’na yalnızca 15 dakika mesafede.

Proje Kaç Bloktan Oluşuyor?

Arena Nüans İstanbul Emlak Projesi Esenyurt’da toplamda iki bloktan oluşur. Oldukça geniş bir arazi üzerine inşa edilmiştir. Proje de göz dolduran 242 konutun yanı sıra 14 ticari alan da mevcut. Yani burada iş yapmak isteyenler dükkanları da inceleme fırsatı bulabilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir