Apec Uskumruköy İstanbul


Apec Yapı, İstanbul Uskumruköy’de yepyeni bir projeye imza atıyor. Apec Uskumruköy İstanbul, 140 bağımsız bölümden oluşacak şekilde dizayn ediliyor. Konut tiplerinde farklı istekleri karşılayan firma; 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks konutlar ile gayrimenkul çeşitliliğini tek projede sağlıyor.

Orman manzarasıyla şehirde naturel bir yaşam sunan Apec, dubleksler ve tripleks ikiz villaların da bulunduğu Uskumruköy projesinde rahat yaşam alanları için geniş metrekareler kullanıyor. Konutların büyüklükleri 138 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiyor. Peşin ödeme fiyatları henüz belirlenmeyen Apec Uskumruköy İstanbul projesinde ön talep başvuruları başladı.

 

Uskumruköy’de Göz Alıcı Yaşam Formları

Kapalı yüzme havuzu, fitness salonları ve sauna ile konfor içerikli yaşam alanı sunan Apec, Avrupa Yakası’nda yükselmeye devam ediyor. Sarıyer ilçesinde yapılacak olan konut projesi, 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek. 140 konutlu ve birbirinden bağımsız olarak doğaya saygılı şekilde tasarlanan projede;

  • Bahçe dubleks,
  • Çatı dubleks
  • Villa
  • Triplex ikiz villa

Tiplerinde konutlar yapılıyor. 2+1, 3+1, 4+1 yapılı konutlar, dubleks olarak, tripleks yapı olarak ise ikiz villalar yapılması planlanıyor. 138 ile 280 m2 arasında değişen konutlar, sosyal tesislerle daha da konforlu ve lüks şekilde donatılıyor.

Çocuk oyun alanları, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, hamam, sauna, launch alanları ve şahane orman manzarasıyla tasarlanan Apec Uskumruköy İstanbul projesinde, teslim tarihi ve fiyatlar henüz belli değil. Kısa süre sonra yapılmaya başlayacak olan projede pek çok aktivite alanı oluşturulması ve doğa ile iç içe bir yaşam formu tasarlanıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir