Optimum Meydan İstanbul


İstanbul Kurtköy’de tasarlanan Optimum Meydan İstanbul projesi, 2 bloktan oluşan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. 6500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. Projedeki en küçük dairenin büyüklüğü 40 metrekare iken en büyük daire de 100 metrekare büyüklükte yer alıyor. Projenin 2019 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Bahsettiğimiz gibi projede 3 farklı tip daire bulunuyor. Bu dairelerin en küçükleri 1+1 olanları 249.000 TL’den başlayarak satışa sunuluyor. 2+1 dairelerde ise bu fiyat 449.000 TL’ye kadar çıkıyor. 3+1 dairelerin fiyatları ile ilgili ise henüz fiyat açıklaması yapılmamış. Eğer Optimum Meydan İstanbul projesinde istediğiniz daireyi peşin olarak ödeyecekseniz %10 indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bir kısmını peşin, kalanını da taksitle ödeme imkanınız da bulunuyor.

 

Proje Özellikleri

Optimum Meydan projesi toplam 114 tane daire bulunuyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı, Kurtköy Anadolu Lisesi, Teknopark İstanbul ve Kurtköy Pendik Bağlantı Yolu gibi pek çok yere oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Konumuna ek olarak az sonra söz edeceğimiz özellikleri ve tasarımıyla da oldukça dikkat çeken bir proje olan Optimum Meydan İstabul projesini internet sitesindeki resimler sayesinde çok daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Projenin genel olarak özelliklerinden bahsedecek olursak şöyle sıralayabiliriz:

  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuk oyun bölümleri
  • Türk hamamı
  • Sauna
  • Fitness merkezi
  • Kafe
  • Asansör
  • Her dairede ebeveyn banyosu

İnşaat açısından özelliklerine bakarsak da binanın yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Özellikle zemin etüdünün yapılmış olması, deprem yönetmeliği açısından çok önemlidir. Ayrıca proje, yalıtım yönetmeliğine de uygun olarak tasarlanmış. Bu sayede hem yaz hem de kış aylarında ciddi tasarruf elde edilmesi sağlanacak.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir