YDA Parkline Ankara


YDA İnşaat tarafında yapılan YDA Parkline Ankara projesi, 26.500 metrekare peyzaj alanıyla, geniş bir alan üzerine inşa ediliyor. Ümitköy, Park Caddesi konumu ile gözde olan yeni konut projesinde toplam 493 konut yer alacak.

Ankara Çayyolu mevkiinde inşasına başlanan projede, toplamda 33 bin metrekare alan üzerine proje tamamlanacak. Projede sadece konut türleriyle değil, ticari yapı konseptleriyle de hizmet verilecek. Parkline projesinde konutlar; 4+1 olarak dizayn ediliyor.

YDA Parkline Ankara projesinde, iki farklı blok konseptiyle sunum yapılıyor. Hem kısa hem de uzun blok türleriyle farklı bir mimari konsept sunuluyor. 26 bin 500 m2’lik peyzaj alanına sahip olan YDA Parkline, sosyal donatılarıyla göz dolduruyor.

YDA Parkline Konut Özellikleri

Projede; kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, masaj odası, hamam gibi konfor içerikli sosyal donatı olanakları sunulurken, çocuklar için çocuk oyun alanları da projeye dahil ediliyor. YDA Parkline, kafe konseptinde sosyal seçeneklerini bünyesinde sunuyor.

YDA Parkline projesinde konutlar içerisinde; çamaşır odaları ve giysi  odaları ile ek konfor özellikleri sunuyor. YDA Parkline Ankara projesinin teslim tarihi 2019 yılı, Aralık ayı olarak sunuluyor.

4+1 konseptinde 493 daire olarak, toplam 33 bin m2 alan üzerine inşa edilen Parkline projesi, Çayyolu’nun en popüler ve seçkin caddesi Park Caddesi konumuyla, ilgi odağı olan projeler arasında yer alıyor.

Yönetmeliklere ve yapı denetime uygun şekilde dizayn edilen ve kaliteli inşaat- yapı konseptlerinde devam eden projede, satışlar devam etmektedir. Yüksek kira getirileriyle dükkanların da yer alacağı projede, şahane bahçe ve peyzaj alanları yer alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir