Bulvar Bağlıca Ankara Emlak Projesi


Bulvar Bağlıca Ankara Emlak Projesi, Etimesgut Mahallesi’nde gerçekleştirilen ve Elmaslar İnşaat tarafından yapılan bir projedir. Hemen teslim yapılmaktadır. Bağlıca özellikle konut inşaatları bakımından hızlıca gelişen ve fiyatları yükselen bölgeler arasındadır. Bulvar Bağlıca projesinde 73 daire ve 32 iş yeri mevcuttur. Konutlar Bağlıca Yolu’nun hemen yan tarafındadır.

Merkezi Yerde Modern Yaşam Konutları!

Bulvar Bağlıca Ankara Emlak Projesi, Elvankent ve Eskişehir yolları arasında konumlanmıştır. Konutlar alışveriş merkezlerine, Çayyolu ve Ümitköy’e, alışveriş merkezlerine ve Başkent Üniversitesi’ne oldukça yakındır.

Daireler 4+1 standart tipte tasarlanmıştır. Daireler brüt olarak 161 ile 165 metrekare arasındadır. Dairelerin net büyüklüğü ise 147 metrekaredir.

Konutların satış fiyatları ise 465 bin TL’den başlamaktadır ve 495 bin TL’ye kadar çıkar. Kiralık konutların fiyatları ise ortalama 1300 TL ile 1500 TL arasındadır. Bulvar Bağlıca Ankara Emlak Projesi dahilindeki konutların özellikleri şunlardır:

  • Kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, güvenlik ekibi, yürüyüş parkuru, süs havuzu, basket sahası, kapalı otopark bulunur
  • Asansör, su deposu, jeneratör ve hidrofor vardır
  • Ankastre beyaz eşyalarla konutlar satılır
  • Merkezi ısıtma sistemi, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, depo/kiler ve balkon vardır

Yapı denetimi yapılmıştır. Hem deprem hem yalıtım yönetmeliğine uygundur. 4+1 tipindeki dairelerin yanı sıra projede 32 tane de iş yeri bulunur. Bulvar Bağlıca Ankara Emlak Projesi ödemeleri banka kredisi için uygundur.

Projenin gerçekleştirildiği arsa alanı 5.000 metrekaredir. Hemen teslim edilebilen konutlar iki etaplı olarak yapılmıştır. İlk etabında tek blok bulunur ve 3 iş yeri ile 26 tane daire yapılmıştır. İkinci etabında ise 2 blok vardır; 29 iş yeri 47 daire de bu etaptadır. Üniversiteye yakın olması nedeniyle bazı toplu taşıma araçlarından da faydalanmak mümkündür.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir