Koru Bağlıca Ankara Emlak Projesi


Koru Bağlıca Ankara Emlak Projesi, tek blok olarak tasarlanmıştır ve 14 katlıdır. Teknur İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Ankara’nın en hızlı dönüşüm geçiren yerlerinden birindedir. Bağlıca son yıllarda ev fiyatları bakımından değerlenen bir bölgedir. 14 katlı binanın her katında 8 tane daire bulunur. Proje daireleri brüt olarak 112, net olarak ise 85 metrekare büyüklüktedir. Tüm daireler 2+1 tipindedir.

Güvenilir, Merkezi ve Modern Yaşam Konutları!

Koru Bağlıca Ankara Emlak Projesi , %50 konut bedelini peşinat olarak talep etmekte ve gerisini banka kredisine uygun hale getirmektedir. Butik bir proje olarak değerlendirilen Koru Bağlıca’da evler 285 bin TL’den başlamaktadır. Kiralar ise ortalama olarak 1000 TL ile 1100 TL arasındadır.

Koru Bağlıca projesinde 2500 metrekarelik bir alışveriş merkezi de yer almaktadır. Koru Bağlıca Ankara Emlak Projesi özellikleri aşağıda verilmektedir:

  • AVM, fitness merkezi, kameralı güvenlik sistemi, güvenlik ekibi, merkezi uydu sistemi, açık otopark, kamelya bulunmaktadır
  • Yangın merdiveni, su deposu, hidrofor, asansör, jeneratör, sprinkler sistem vardır
  • Konutlarda ısı pay ölçer, merkezi ısıtma sistemi, ankastre beyaz eşyalar ve duşakabin bulunmaktadır
  • Fore kazık, radye temel vardır. Zemin etüdü ile birlikte yapı denetimi de yapılmıştır.
  • Yalıtım yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bir projedir
  • Deprem yönetmeliğine uygun olarak binalar inşa edilmiştir

Bağlıca’daki projenin yapıldığı alan 8.000 metrekaredir. Modern ve konforlu binalar dikkat çekicidir. Etimesgut semtine bağlı olan projede hem site içi hem site dışında birçok sosyal aktivite alanları, spor alanları, alışveriş merkezleri yer alır. Ayrıca proje hastaneye, üniversiteye, eğitim ve yeme içme alanlarına da yakındır. Bağlıca, Ankara’da inşaat projelerinin en yoğun olduğu yerlerdendir ve ev fiyatları arttığı için yatırımcıların da dikkatini çekmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir