İzciler Vadi Ankara Emlak Projesi


İzciler Vadi Ankara Emlak Projesi, İzciler Gayrimenkul tarafından inşa edilmektedir. Projenin gerçekleştirileceği arsa büyüklüğü 15 bin 706 metrekaredir. 192 dairelik olan bu proje 3 bloktan meydana gelir. İnşaatlar 2019 senesinde başlayacak, bitiş yılı ise 2023 olarak planlanıyor.

Bağlıca Manzaralı Evler Uygun Fiyatlarla!

İzciler Vadi Ankara Emlak Projesi, Bağcılar’ı tepeden gören bir arazide konumlandırılmıştır. Yeni Sağlık Kampüsü-Ankara Üniversitesi’ne yakın olarak inşaatlar yapılacaktır. Konum olarak proje ayrıca Çevre Yolu’na 400 metre uzaklıktadır.

İzciler Vadi Projesi’nde daireler 4+1 olarak planlanmıştır. Projedeki evlerle ilgili bazı özellikler aşağıda sunulmuştur:

  • Açık otopark ve kameralı güvenlik
  • Asansör var
  • Ebeveyn giyinme odası, ebeveyn banyosu, balkon, çamaşır odası ve kiler/depo bulunmaktadır
  • Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmıştır
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır

Balkonlar dairelerde 2 adettir; balkonlardan bir tanesi özellikle kış aylarında çıkılabilmesi için de kış bahçesine dönüştürülmeye elverişlidir. Bu balkonun büyüklüğü ise 25 metrekaredir.

Dairelerin hepsi 4+1 olmakla beraber aynı zamanda toplamda tüm daireler net 208 metredir. Proje inşaatı tasarlanırken her bir katta 4 daire olacak biçimde planlama yapılmıştır. Projede giriş katında herhangi bir daire bulunmamaktadır. Bölgenin en kapsamlı olarak gösterilen dairesi İzciler Vadi Ankara Emlak Projesi’dir.

Proje, Ankara’nın en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden birinde uygulamaya geçirilecektir. Süper lüx daireler, Eskişehir yolu güzergahındadır. Proje alanında aynı zamanda Türk hamamı, spor alanları, fitness center, yüzme havuzu, sauna vb. bulunur. Sağlıklı yaşam için birçok seçenek sunulmaktadır.

İzciler Vadi Projesi, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yeni yerleşkesine de oldukça yakındır ve bu özelliği güvenliği arttırır. Gordion AVM ise proje evlerine yaklaşık 5-10 dakika yakınlıktadır. Ödemeler peşin olarak gerçekleştirilmektedir ve en düşük konut fiyatı ise 209 bin TL’dir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir