Bağlife Konutları Ankara Konut Projesi


Gelişen Ankara’da şık ve modern mimari dokusunu hissettiren Bağlife konutları Ankara konut projesi, banka kredisine uygun şekilde satışa sunulmaktadır. 3+1 daire tiplerinden, 115 metrekare alana kurulmuş, büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Ankara’nın dokusunu üzerinde taşıyan yaklaşık 16 katlı, etkileyici manzarasıyla konforlu bir alan için size sunulmuş fırsatlar arasında yerini almaktadır,

Bağlife Ödeme Yöntemleri Ve Kolaylığı

Bağlife Konutları Ankara Konut Projesi, brüt 125 metrekareye sahip olan geniş bir alanda inşa edilmiştir. Proje kapsamında, etkileyici mimari ve yaşam tarzına odaklanarak, yetişkinler, çocuklar ve aileler için özel çevreci bir yaklaşım sergilenir. Yeşil alan genişliği, oyun alanları ve kolay ulaşım ön planda tutularak, TSE belgesi almıştır.

  • 7/24 Güvenlik sistemleri
  • Standart Özellikli 7/ 24 Kameralı güvenlik
  • Çocuk Yüzme havusu özelliği
  • Basketbol sahası
  • Standart Açık otopark özelliği
  • Yalıtım yöntemleri ve yalıtım sistemleri
  • Deprem yönetmeliğine uygunluk sistemleri

Lansmana özel seçenekler sunulan Bağlife projelerinde, 3+ 1 daireler 420 bin liradan başlayan satış fiyatlarıyla alıcıya sunulmuştur. Özel mimari ve geniş alan seçenekleriyle, aile yaşantısına uyumlu samimi bir yapıyla inşa edilmiştir.

Ankara Bağlife Modern Doku

Modern dokunun verdiği, şık ve konforlu yaşam alanı özellikle iş, eğitim ve ev yaşantınıza uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Geniş yeşil alan, 7/ 24 güvenlik hizmetleriyle, her kat ve cephede 3+ 1 daire idealleri sunulur. Açık otopark, oyun alanları ve çocuk yüzme havuzunun sağladığı konforlu bütünlük, evinizde olmanızı neşeli bir hale getirecektir. Ankara’nın en geniş bölgesi olan Yenikent Menderes Mahallesinde projelendirilmiş olan konutlar, konforlu bir alan için yenilikçi bir mimariyi gözler önüne seriyor. Deprem yönetmeliğine uygun, güvenli ve kolay ulaşım imkanları sunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir