Bulvar Lim-Ka Ankara Emlak Projesi


Bulvar Lim-Ka Ankara emlak projesi Lim-Ka İnşaat tarafından yapılıyor. 42 adet konut ve 18 adet ticari ünite barındırıyor. Burada inşaat alanının 11 bin 591 metrekare olduğu da gözlerden kaçmıyor. Tek bir blok karşınıza çıkıyor. Hem 2+1 hem de 4+1 daire seçenekleri sizlere hizmet veriyor. 2+1 dairelerde net 100 metrekare, 4+1 dairelerde ise net 145 ile 163 metrekare yaşam alanı sunuluyor.

Bulvar Lim-Ka Ankara Ödeme Planı

Daha kaliteli bir yaşam sürmek için Bulvar Lim-Ka Ankara emlak projesi içerisinden bir daire alacaksanız ödeme konusunda da artıları yakalayacaksınız demektir.

  • 2+1 daireler için 467.000 TL değerinde,
  • 4+1 daireler için 740.000 TL ile 758.000 TL değerinde bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Satın alım işlemleri için firmadan bir taksitlendirme sağlayamıyorsunuz. Konutların her biri banka kredisine uygun olarak hizmet veriyor. Üstelik burada almış olduğunuz konutu 1.600 TL’den başlayan fiyatlar ile kiraya da verebilirsiniz.

Bulvar Lim-Ka Ankara Özellikleri

Proje Bağlıca’da yer alıyor. her bir ürün birinci kalitede hizmet veriyor. Aynı zamanda iç mimarların tasarımları sayesinde mükemmel bir yaşam alanı sunuluyor. 2 farklı daire tipi sunuluyor ancak, 2 daire tipinde toplam 4 farklı plan karşınıza çıkıyor. Şuan için oturmaya hazır olan projede peyzaj alanları da ön plana çıkıyor. Bulvar Lim-Ka Ankara emlak projesi hayalinizdeki gibi.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir