Bağlıca Botanik Life Ankara Emlak Projesi


Bağlıca Botanik Life Ankara emlak projesi Şeref Grup ve Özkuyumcular İnşaat ortak yapımı olarak karşınıza çıkıyor. Proje inşaat alanının 21 bin 500 metrekare olması oldukça geniş bir alana yayıldığını gösteriyor. Aynı zamanda burada iki adet blok karşınıza çıkıyor. Biri zemin+11 katlı diğeri ise zemin+13 katlı olarak sunuluyor. 4+1 daire seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. 4 oda 1 salon tipindeki dairelerin net alanı 148 metrekare olarak sunuluyor. İlk blok Mayıs 2015 yılında, ikinci blok ise Mayıs 2016 yılında teslim edildi.

Bağlıca Botanik Life Ankara Ödemeleri

4+1 dairelerden satın alarak hem kaliteli hem de elit bir yaşam sürmek istiyorsanız ödemeniz gereken en düşük tutar 398.000 TL oluyor. Site içerisinden alabileceğiniz en yüksek fiyatlı daire ise 470 bin TL olarak karşınıza çıkıyor. Kiraya vermek istiyorsanız kiralar 1000 TL’den başlıyor. Bağlıca Botanik Life Ankara emlak projesi için peşin ödemelerde indirimler sunuluyor.

Bağlıca Botanik Life Ankara Özellikleri

Hem sağlık hem de eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken Bağlıca Botanik Life Ankara emlak projesi aynı zamanda geniş bir peyzaj alanı da sunuyor. Hem ferah hem de rahat bir tasarım sunarak diğer konut projelerine de örnek olmayı başarıyor. Güven Üniversitesi ile Turgut Özal Üniversitesi’ne komşu olması da genel olarak eğitim sektöründeki kişilerden komşu edinmenize yardımcı oluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir