Koçsa Life İzmir Emlak Projesi


Koçsa Life İzmir emlak projesi Koçsa İnşaat tarafından Gaziemir’de inşa ediliyor. 14 adet blok barındıran proje 82 adet daireye, 2 adet dükkana sahiptir. Her bir blok zemin artı 2 olarak tasarlanmıştır. Tüm daireler 3+1 olarak planlandığı için yaşam için en ideal seçeneklerden biridir. Dairelerin büyükleri ise brüt olarak 132 metrekare, net olarak ise 110 metrekare büyüklüğündedir.

Koçsa Life İzmir Ödeme Seçenekleri

Eğer ki Koçsa Life İzmir emlak projesi üzerinden bir ev satın almak istiyorsanız oldukça uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda firma, kişi bünyesinde farklı ödeme planlarına izin veriyor. 3+1 daire için 669.000 TL ile 699.000 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Hem kat seçeneğine hem de cephesine göre fiyatlarda farklılık söz konusu olabiliyor. Kişiye özel ödeme planı için hemen firmaya başvurabiliyorsunuz.

Koçsa Life İzmir Özellikleri

Projede sadece 3+1 daire seçenekleri olduğunu görebiliyorsunuz. Bunun yanında yüksek yapılaşma söz konusu değil. Zemin + 2 olarak tasarlanan bloklarda tam bir mahalle kültürü oluşturuluyor. Aynı zamanda lansmana özel olarak 669.000 TL’den başlayan fiyat seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Şuan inşaat hala aktif durumdadır. İnşaat tamamlandığı zaman dairelerin 1.000.000 TL’den satışa çıkacağı ön görülüyor. Yani Koçsa Life İzmir emlak projesi yatırım yapmak isteyenler için de en ideal seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir