Locamahal Veliefendi İstanbul Projesi


Locamahal Veliefendi İstanbul Projesi kişilerin günlük hayatının oldukça modern ve keyifli geçmesi için gerekli olan tüm önlemleri almıştır. Bu noktada konut satın alan kişilerin elde edecekleri ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Gününüzü güzelleştirecek detaylara yer verilmesi için büyük çaba sarf edilen bu projede doğa ile iç içe sorunsuz bir proje oluşturabilirsiniz.

Daire Tipleri Nasıl Oluşturulmuştur?

Locamahal kapsamında satın alabileceğiniz en küçük daire 2+1 olarak belirlenmiştir. Bunun dışında 3+1 ve 4+1 olmak üzere 2 farklı seçenek daha bulunuyor. Daire planlamaları günlük hayatı olabildiğince kolaylaştıran bir anlayış ile tasarlanmıştır! 2+1 bir daire net 93 metrekare olarak tasarlanmıştır. Balkon ve ebeveyn banyosu gibi artık İstanbul kapsamında birçok projede yer verilmeyen temel detaylar da unutulmamıştır.

Spor Yapmak İsteyen Kişiler İçin Sınırsız Alan!

Locamahal Veliefendi İstanbul Projesi kapsamında günlük hayatına sporu katmak isteyen kişiler için oldukça kapsamlı bir fırsat sunuluyor. Bu noktada sunulan hizmetler;

  • Koşu yolları, yürüyüş yolları
  • Bağımsız bisiklet yolu
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Basketbol sahası
  • Plates ve yoga salonları

Modern hayatın içerisine bu denli fazla spor olanağını yerleştiren Locamahal sizin için yaşam kalitenizi dahi düşünmüştür! Bu spor alanlarının tasarımında dahi kesinlikle sadece birinci kalite materyalleri temel almış olan bir tasarım oluşturulmuştur.

Çocuklar İçin Farklı Fırsatlar!

Locamahal Veliefendi İstanbul Projesi modern hayatın içerisinde ıskışmış kalmış olan çocuklar için farklı fırsatlar barındırıyor. Bu süreç içerisinde çocukların güvenle oynayabileceği bahçelerin oluşturulması ve kendilerini geliştirmeleri için hobi alanlarının yaratılması en temel nitelik olarak belirlenmiştir. Kum havuzlarından salıncaklara kadar her detay çocukların sağlığını tehdit etmeyecek şekilde hazırlanmıştır. Siz gönül rahatlığı ile dinlenirken çocuğunuzun da enerjisini atmak için fırsat sunuluyor!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir