Olcay Point Residence İstanbul Projesi


Olcay Point Residence İstanbul Projesi  Olcaylar Group tarafından üstlenilmiştir. Firmanın 10 seneden beri oldukça donanımlı projelere imza atmış olması da ayrıca memnun eden detaylar arasında bulunuyor! Senelerin tecrübesi ile hazırlanan bu projede en ufak bir aksaklığa dahi yer bırakılmamıştır!

Prestijli bir yaşamın ilk merkezlerinden olan konut seçimini Olcaylar Grup güvencesi ile yaptığınız zaman ilerleyen senelerde elde edeceğiniz kar seviyesinin de oldukça üst noktada olacağı belirtilmelidir. Sadece bir konut satın almıyorsunuz bir yaşam tarzı elde ediyorsunuz!

Daire Tipleri Nelerdir?

Olcay Point Residence İstanbul Projesi her bireyin genel olarak konuttan beklentilerini karşılayacak bir şekilde tasarlanmıştır. Bu konuda herhangi bir kısıtlama getirilmemiş ve çeşitlilik yüksek tutulmuştur! 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı seçenek sunulmuştur. Hem stüdyo daire arayan kişiler için hem de daha geniş aile biçiminde yaşamayı tercih eden bireyler için özel olarak tasarlanmıştır. Dairelerin iç planlaması da alanın olabildiğince donanımlı ve verimli biçimde kullanması üzerine odaklanmıştır!

Projenin Avantajlı Tarafları Nelerdir?

Olcay Point Residence İstanbul Projesi ulaşım konusunda kesinlikle zorluk çıkartmıyor. Hatta ulaşım noktalarına yakın olması sebebi ile dilediğiniz alana sorunsuz şekilde erişim sağlamanız için size fırsat sunuyor! Bu projede kişilere sunulan olumlu hususların başında şunlar geliyor;

  • Kolay ulaşım noktası
  • 7/24 kamera ile güvenlik kontrolü
  • Türk hamamı
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Fitness center

Bu detaylar sayesinde konut satın alırken aynı zamanda birçok farklı avantajı da beraberinde elde etme fırsatını yakalayacaksınız!  Bu sosyal tesislerin planlaması sırasında sadece birinci kalite materyallerin kullanılmasına da önem verilmiştir. İç mimarı ve dış cephe alanında büyüleyici bir etki bırakmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir