Brand İstanbul Park İstanbul Projesi


Brand İstanbul Park İstanbul Projesi kapsamında toplamda 442 adet konut bulunmaktadır. İstanbul’un gelişime en açık ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nde konumlandırılmıştır.  Toplamda 3 adet blok bulunmaktadır. Proje dahilinde sadece konutlara değil aynı zamanda ticari ünitelere de yer verilmiştir.

A blok kapsamında genel olarak 1+1 ve 2+1 konutlar bulunmaktadır. Bu noktada 1+1 konutların sayıca çok daha fazla olduğu görülüyor. Stüdyo daire tipinden hoşlanan kişiler için bu daireler oldukça doğru bir seçim olacaktır! B ve C bloklarında da her bireyin kendi ihtiyacına uygun seçimde bulunabileceği ticari üniteler ve konut tipleri bulunmaktadır.

Merkezi Konum!

Brand İstanbul Park İstanbul Projesi incelendiği zaman en temel özelliklerinin başında merkezi konumun geldiğini net şekilde görebilirsiniz. Beylikdüzü ilçesine hakim konumu ile ulaşımı çok daha kolay şekilde halletmenizi mümkün kılıyor! Çarşı dükkanlar incelendiği zaman kişilerin konutlarının dışına çıkmadan dahi alışveriş yapma ve günün yorgunluğunu atma fırsatını elde edebileceği net şekilde görülüyor! Ayrıca misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz birçok farklı kafeye de yer verilmiştir. Bireylerin hangi anda neye ihtiyaç duyabileceği sorunsuz şekilde göz önünde bulundurularak tasarım oluşturulmuştur! Satışa sunulan fiyatlar konutların büyüklüklerine ve hangi blokta yer aldığına göre değişim arz eder!

 

Sosyal Tesislerin Kalitesi Göz Dolduruyor!

Brand İstanbul Park İstanbul Projesi bir yaşam alanı yaratmayı temel amaç olarak belirlemiştir. Tam da bu nedenle sosyal tesislere büyük önem verilmiş ve projenin tasarım evresinde oldukça donanımlı şekilde detaylandırılmıştır. Bu şekilde sadece bir konut değil aynı zamanda bir yaşam standardı satın almış olacaksınız!

  • Açık havuz
  • Sauna
  • Buhar Odası
  • Türk Hamamı
  • Fitness Center

Sunulan bu imkanlar projenin sizin için adeta yeni  bir yaşam alanı olmasını mümkün kılan detaylardır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir