Meydan Life Konutları Ankara Emlak Projesi


Meydan Life Konutları Ankara emlak projesi Üçgen Mimarlık İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 5 bin 218 metrekare arsa alanı ile oldukça büyük bir site olarak tasarlanıyor. Tek bir blok karşınıza çıkıyor. Bu blok içerisinde 56 adet daire ile 11 adet ticari ünite bulunacaktır. 4+1 seçenekleri ile hizmet veriliyor. Brüt büyüklükler 202 metrekare olarak, net büyüklükler ise 181 metrekare olarak karşınıza çıkıyor. Proje içerisinde yer alan her bir daire için de 3 adet balkon tasarımı yapılıyor.

Meydan Life Konutları Ankara Ödemeleri

Satın alım işlemlerini yapmak istiyorsanız kredi çekebiliyorsunuz. Meydan Life Konutları Ankara emlak projesi içerisinde yer alan her bir daire için konut kredisi çekilebiliyor. Bunun yanında 4+1 daireler için ödeyeceğiniz en düşük tutar 450.000 TL değerinde olurken, ödenecek en yüksek tutarın 580.000 TL olduğunu görebiliyorsunuz.

Meydan Life Konutları Ankara Özellikleri

Proje Pursaklar’da yükseliyor. Her bir daire içerisinde akıllı ev sistemi ile karşı karşıya geliyorsunuz. Aynı zamanda 4+1 daire seçeneklerinden başka bir seçenek karşınıza çıkmıyor. Butik konsept bulunuyor. Çamaşır odası, ankastre setler, duşakabin, giyinme odası gibi artıları daireler içerisinde bulabiliyorsunuz. Meydan Life Konutları Ankara emlak projesi aynı zamanda 1 adet teras balkon, 2 adet balkon seçeneği sunuyor. Hem oturma odasında hem de yatak odasında birer adet balkon seçeneği bulunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir