Batı Konutları Ankara Emlak Projesi


Batı Konutları Ankara emlak projesi Yeni Batı bölgesinde yer alıyor. 3+1 daire seçenekleri üzerinden bir seçim yapmanız gerekiyor. Ata Yıldız İnşaat tarafından yapılan projede 130 metrekare daire alanları dikkatlerden kaçmıyor. Üstelik hemen teslim seçeneği de sunuluyor. Satışlar için özel ödeme seçeneklerinin sunulduğunu da unutmamak gerekiyor.

Ödeme yapmak için 299.000 TL’den başlayan fiyatlara odaklanmak gerekiyor. Herhangi bir şekilde firma tarafından bir satış söz konusu değildir. Satın alım işlemleri için banka kredisi çekmek durumunda kalıyorsunuz. Batı Konutları Ankara emlak projesi kaliteli bir yaşam hayal edenler için en ideal seçimlerden biridir.

Batı Konutları Ankara Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle proje Yeni Batı bölgesinde yükseliyor. Üstelik Ata Yıldız güvencesi sunması da önemli bir artıdır. 3+1 daire seçenekleri vardır ve her daire 130 metrekare yaşam alanına sahiptir. Proje toplamda 2 adet bloktan oluşmaktadır. Aynı zamanda Batı Konutları Ankara emlak projesi içinde:

  • Açık yüzme havuzu,
  • Spor salonu,
  • Buhar odası,
  • Sauna,
  • Sosyal aktivite odaları bulunuyor.

7 gün 24 saat özel güvenlik hizmeti alabiliyorsunuz. Bunun yanında jeneratör sisteminin bulunuyor olması da projeyi diğerlerinden ayırıyor. Genel olarak yaşam için seçilen bir projedir. Yani yatırım amacı ile değerlendirilmiyor. Kaliteli ve lüks bir yaşama çok daha uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir