Alaçatı Modern Villaları İzmir Emlak Projesi


Her geçen gün gelişen Alaçatı’da bir ayağınız olsun istiyorsanız Alaçatı Modern Villaları İzmir emlak projesi karşınıza çıkıyor. Becergen İnşaat tarafından yapılan bu projede 8 adet dubleks, 8 adet de tribleks yani toplamda 16 villa seçeneği karşınıza çıkıyor. Her bir villa 4+1 seçeneğine ve 5+2 seçeneğine sahiptir. 4+1 daire seçeneklerinde 140 metrekare alan bulunuyor. 3 adet banyo, 1 araçlık otopark yeri karşınıza çıkıyor. 5+2 seçeneğinde ise 2 adet salon, 2 mutfak, 4 banyo ve kiler odası bulunuyor. Aynı zamanda 3 otopark yer alıyor.

Alaçatı Modern Villaları İzmir Ödemeleri

Daha kaliteli bir yaşam sürmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Alaçatı Modern Villaları İzmir emlak projesi içerisinde yer almak olacaktır. Buradan bir villa almak istiyorsanız 1 milyon 650 bin TL ile 2 milyon TL arasında bir yatırım yapmanız gerekiyor. Banka kredisi ile ev satın almanız mümkündür. Kişiye özel bir ödeme planı ise karşınıza çıkmayacaktır.

Alaçatı Modern Villaları İzmir Özellikleri

Ilıca Plajı’na sadece 1,5 km uzaklıkta olan bu proje içerisinde kiralık bir villa bulmanız söz konusu değildir. Projede yaşan 2017 yılında başlamıştır. 50 metreye 270 metre alana sahip olan havuz seçeneği ile Alaçatı Modern Villaları İzmir emlak projesi Alaçatı’nın en büyük havuzunu barındırıyor.  Kaliteli yaşam herkesin en doğal hakkıdır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir