Nover Westlife Ankara Konut Projesi


Nover Yapı’nın inşasını üstlendiği Nover Westlife Ankara Konut Projesi tek blok halinde hazırlanan projelerden biri. Bu tek blok da 129 daire bulunuyor ve 4 ayrı ticari alan ile de proje destekleniyor. Yenimahalle’de yükselen bu proje toplamda 6.200 m2’lik bir arazi üzerinde konumlanmış durumda.

Şu an da anahtar teslim olarak hemen satın alınabilecek konutlar sadece 2+1 dairelerden oluşuyor. İş alanı için ayrılan 4 alan blok altında değil tam karşısında inşa edilerek, yaşam alanı içerisinde ayrı bir konumlandırma ile yer almıştır.

Projenin Özellikleri

Hem ailelere uygun olarak tasarlanan hem de 4 farklı ticari alanı ile hareket kazandırılmaya çalışılan Nover Westlife Ankara Konut Projesi 16 kattan oluşan bir yapıdır. Bu dönemlerde alış fiyatlarına getirilen indirimler ile daha kolay konut sahibi olabileceğiniz proje de sadece 15 adet satılık daire kaldı.

Açık ve kapalı otoparkları ile araç sahibi kişilere büyük rahatlık sağlanan proje kameralı güvenlik sitemiyle birlikte site girişinde özel güvenlik imkanı sunuyor. Sosyal alanları bakımından da zengin tutulmaya çalışılan projenin içerisinde özel düzenlenmiş peyzaj alanları başta olmak üzere cafe, yürüyüş alanı, sauna ve fitness salonları, yeşil alan ve diğer sosyal alanlar mevcut.

Projenin Konumu ve Fiyatlandırma

Konum olarak pek çok önemli noktaya yakın olarak inşaatı tamamlanan Nover Westlife Ankara Konut Projesi toplamda 17.000 m2’lik bir alanı kapsıyor. Sadece 2+1 dairelerin bulunduğu bu projede dairelerin m2’leri 80 ile 95 m2 arasında değişiyor. Hemen alınabilecek olan bu dairelere ise minimum 249.000 TL fiyat biçiliyor.

Yenimahalle Devlet Hastanesi ve Özel Eryaman Hastanesi’ne yakın olan proje pek çok özel koleji ile de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir