Nüans Platinium İzmir Konut Projesi


İzmir’de yükselen Nüans Platinium İzmir Konut Projesi Nüans Yapı’nın devam ettirdiği projelerden biri. Bornova’da yükselen bu proje genel konum olarak Karacaoğlan Mahallesi içinde yer alıyor. Tek blok halinde tasarlanan ve 33 daireyi kapsayan inşaat projesi içerisinde 3 adet de ticari alan bulunuyor.

2017 yılında başlanan proje şu an %100 tamamlandı ve çoktan satışa çıkarıldı. 2+1 ve 3+1 daireleri ile dikkat çeken tek bloklu projenin daire metrekareleri 182 ile 198 m2 arasında değişiyor.

Projenin Detayları

13 katlı tek bloktan oluşan Nüans Platinium İzmir Konut Projesi sosyal alanları ile büyük ilgi uyandırıyor. Özellikle hem futbol hem voleybol hem de basketbol için yapılan sahaları, çocuklara özel oyun parkı ve yüzme havuzu kapalı otoparkı ile dikkat çeken projede yer alan diğer yenilikler;

  • Açık yüzme havuzu ve güneşlenmek için özel teras,
  • Sauna
  • Fitness salonu
  • Servis bekleme alanı
  • Peyzajlı yeşillik alanı (2000m2)
  • Dinlenme ve barbekü alanı

Projenin Konumu, Fiyatlandırma

7/24 güvenlik sistemi ile korunaklı hale getirilen Nüans Platinium İzmir Konut Projesi aynı zamanda gece görüşlü kamera ve kayıt sistemlerini de taşıyor. Dairelerde ocak, fırın ve davlumbaz olarak mutfak setini de sunan bu özel konutta satış fiyatları en son 900.000 TL’yi gördü.

İzmir – İstanbul otobanına yakın bir konumu bulunan projede daire almak isteyen kişilere özel olarak ödeme planları da hazırlanabiliyor. Yakınında pek çok okulun bulunduğu bu Nüans Platinium, başta Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversite’si olmak üzere çoğu büyük alana da yakınlığı ile tercih ediliyor.

Genellikle bu alanlarda çalışan kişiler tarafından oldukça makul bulunan projenin sosyal alanları nedeniyle çocuklu aileler tarafından da beğenildiği biliniyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir