Sinpaş Yalı Vadi Ankara Konut Projesi


İnşasını Sinpaş GYO’nun üstlendiği Sinpaş Yalı Vadi Ankara Konut Projesi 2+1, 3,5+1 daireleri ile dikkat çekiyor. Çankaya’da yükselen bu özel projede toplamda 100 konut yer alacak. Ön satışına başlanan bu daireler 15 katlı 2 blok halinde yapılıyor.

En erken teslim tarihi olarak 2021 yılının Eylül ayı düşünülürken, peşin alımlarda oldukça büyük indirimler uygulanıyor.

Projenin Detayları

“Önü Yalı Arkası Vadi” sloganı ile hayata geçirilen Sinpaş Yalı Vadi Ankara Konut Projesi huzuru ve heyecanı bir arada arayanlara özel olarak hazırlanıyor. Çankaya’nın İlkbahar Mahallesi’nde devam eden bu konut projesi pek çok noktaya fazlasıyla yakın bir konumda. Özellikle Panora AVM’ye 3 dk, Acıbadem Hastanesi’ne 2 dk, Atakule’ye 7 dk mesafede bulunan projenin etrafında çok fazla mavilik ve yeşillik mevcut.

Keza proje Eymir Gölü’ne 4 dakikalık mesafede yer alırken OTDÜ Ormanı’na 4 dakikalık bir mesafede. Genellikle çocuklu ailelerin büyük ilgi gösterdiği projede çok kısa bir sürede pek çok dairenin satılması hedefleniyor.

Projenin Diğer Dikkat Çeken Noktaları ve Satış Fiyatları

Oldukça dingin ve eğlenceli bir yaşam alanının içinde barındıran Sinpaş Yalı Vadi yürüyüş yolları ve çocuk alanları ile ilgiyi üzerine çekiyor. Farklı bir tasarım ile modern hayatı doğanın içinde sizlere sunabilen bu proje de spor alanları dışında restoranlar, şelaleler, bisiklet yolları, kafeler ve tropik ada dikkat çekici bir şekilde hazırlanıyor.

Satışa sunulan ve ön indirim koşullarının da sunulduğu Sinpaş Yalı Vadi Ankara Konut Projesi içinde yer alan dairelerin en az 1 milyon 300 bin TL’den alıcı bulması hedefleniyor. Ancak lansman için peşin ödemeler konusunda yardımcı olmak isteyen Sinpaş GYO 300 bin TL’ye varan indirimleri de halka açıkladı.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir