Palm Marin İstanbul Emlak Projesi


Palm Marin İstanbul emlak projesi Mutlu İnşaat ile hayata geçiyor. Beylikdüzü Yakuplu’da yer alan projenin inşaat alanı 26 bin 893 metrekare olarak karşınıza çıkıyor. Konut projesinde 20 adet blok bulunuyor. 330 konut bulunduran projede pek çok ayrıntı da müşterileri mutlu ediyor.

  • 2+1 daireler 103-132 m2
  • 3+1 daireler 165 m2,
  • 4+1 daireler 196 m2,
  • 4+1 dubleks daireler ise 224 m2 olarak karşınıza çıkıyor.

Palm Marin İstanbul Emlak Projesi Fiyatları

Henüz tam olarak fiyatları belli olmasa da projeden ev almak isteyen kişilerin ödeyeceği en düşük tutar 809 bin TL olarak sunuluyor. Ödeme planları ile ilgili de bir bilgi bulunmuyor. Ancak, firma altında ödeme kolaylıkla sağlanabiliyor. Palm Marin İstanbul emlak projesi sayesinde kaliteli bir hayata merhaba diyebilmek artık çok kolay.

Palm Marin İstanbul Özellikleri

Hem lüks hem de konfor mu arıyorsunuz? Şehrin tam merkezinde bu ikiliyi bir arada bulabileceğiniz proje Palm Marin İstanbul emlak projesi olarak karşınıza çıkıyor. 19 bin metrekarenin üzerinde alan peyzaj için ayrılmıştır. Bu da insanların doğa ile iç içe bir hayat sürebilmesine imkan tanımaktadır. 800 metrekare büyüklüğünde spor salonu sayesinde sağlıklı bir hayat yaşayabilirsiniz. Bunun yanında AVM, marina gibi ekstralar da proje içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda toplu taşıma kanallarına da olan yakınlığı ile yüzleri güldürüyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir