Hayran Kule Ankara Emlak Projesi


Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi Seferoğlu İnşaat Mimarlık tarafından hayata geçiriliyor. Eskişehir Yolu üzerinde yer alan proje ulaşım konusunda büyük avantajlar sağlıyor. Burada 30 katlı tek bir blok karşınıza çıkıyor. 140 adet daire seçeneği sunuluyor. Burada 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 1+1 daire seçeneklerinde net yaşam alanı 68 metrekare ile 74 metrekare arasında değişebiliyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde net yaşam alanı ise 124 metrekare olarak karşınıza çıkıyor.

Kardelen Prestij Evleri Ankara Ödeme Seçenekleri

Satın alım işlemlerini yapabilmek için farklı fiyat seçeneklerinden yararlanmak durumunda kalıyorsunuz. Küçük metrekareli olan daireler için ödeyeceğiniz tutar farklı, büyük metrekareler için ödeyeceğiniz tutar farklıdır. Öncelikle, Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi için:

  • 1+1 dairelerde 329.000-390.000 TL arasında,
  • 2+1 dairelerde 625.000 TL’ye kadar ödeme yapmanız gerekiyor.

Proje içerisinde yer alan her bir konut için banka kredisinden yararlanabiliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz bankaya göre farklı vadelerden ve faizlerden yararlanabilirsiniz.

Kardelen Prestij Evleri Ankara Özellikleri

Proje içerisinde kaliteli ve birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. Eskişehir Yolu üzerinde yer almaktadır. Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi içinden bir daire aldığını zaman 1400 TL’den başlayan kira geliri sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda 2+1 dairelerde kira tutarları 2500 TL’yi bulabiliyor. Aidat için ise 250 TL ödemeniz gerekiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir