Koray Bianco İstanbul Emlak Projesi


Koray Bianco İstanbul emlak projesi Koray tarafından inşa ediliyor. 232 bağımsız bölümden oluşan proje tam merkezde yer alıyor. 8.000 metrekarelik bir arsa alanında mağazalardan kafelere, restoranlardan yaşam merkezlerine kadar pek çok alanı içerisinde bulunduruyor. 1+1’den 3+1 dubleks seçeneklerine kadar pek çok daire bulmanız mümkün oluyor. 3+1 dubleks dairelerde metrekare 160 olarak karşınıza çıkıyor.

Koray Bianco İstanbul Ödeme Planı ve Fiyatları

Daha elit bir yaşamın kapılarını aralamak istiyorsanız o zaman Koray Bianco İstanbul emlak projesi sayesinde bunu kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Öncelikle hem fiyatların uygunluğu hem de ödeme seçeneklerinin kolaylığı sayesinde Koray her zamanki avantajını sağlamış oluyor:

  • 1+1 daireler 721.000 TL’den başlıyor,
  • 2+1 daireler 986.000 TL’den başlıyor,
  • 3+1 daireler 1.690.000 TL’den başlıyor.

Ödeme yapmak istediğiniz zaman 24 aya kadar sıfır faiz ile vade seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Bu sayede ödemeler bütçenizi çok fazla aşmıyor.

Koray Bianco İstanbul Özellikleri Nelerdir?

Hem ısıtma hem de sıcak su sistemleri tek bir sistemden yönetiliyor ve bu sayede çok daha düşük bakım giderleri karşınıza çıkıyor. Otopark, asansör, balkon seçenekleri ile dikkat çekiyor. Koray bianco istanbul emlak projesi sayesinde insanlar istanbul havalimanı’na 10 dakikada ulaşabiliyor. Acıbadem hastanesi ise çok yakında. Tüm evler ışık alıyor. Kat yükseklikleri de oldukça büyük. Bu sayede hem rahat hem de geniş bir kullanım alanı sağlanıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir