Suit Çayyolu Ankara Emlak Projesi


Suit Çayyolu Ankara emlak projesi Ankara Çayyolu üzerinde inşa edilen bir projedir. Tek bir bloktan oluşmaktadır. Bu proje içerisinde tam olarak 22 adet daire seçeneği karşınıza çıkıyor. Blok toplam 25 kattan oluşuyor. Hem mimarisi hem de her bir katta tek bir daire konsepti ile diğer konut projelerinden kendini tamamen sıyırmayı başarıyor. 4+1 tipindeki dairelerde 180 metrekare yaşam alanı karşınıza çıkıyor.

Suit Çayyolu Ankara Ödeme Seçenekleri

Hem daha kaliteli bir yaşam sürmek hem de lüks içerisinde yaşamak için Suit Çayyolu Ankara emlak projesi ideal seçimlerin başında yer alıyor. 4+1 daire tipleri için ödemeniz gereken tutar 1.300.000 TL ile 1.900.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kat sayısı ile ilgili olarak ödeme tutarları değişebiliyor. Eğer ki buradan satın alım yapmak istiyorsanız 36 aya kadar vade farksız bir taksitlendirme yapabiliyorsunuz.

Suit Çayyolu Ankara Özellikleri Nelerdir?

Ankara2nın göbeğinde oturmak, aynı zamanda yaşam kalitesini arttırmak istiyorsanız en ideal seçim Suit Çayyolu Ankara emlak projesi olacaktır. 12.500 metrekare arsa üzerine kurulan projede bol bol yeşil alan karşınıza çıkıyor. 4 bin metrekarelik alan tamamen yeşil alan olarak tasarlanıyor. Bunun yanında 8 adet ticari ünite olduğunu da görebiliyorsunuz. Tek bir cephesi bulunuyor. Mart 2020’de teslim edilmesi gereken projede yaşam tam da hayal ettiğiniz gibi olacak.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir