Begonya Park Evleri İstanbul Emlak Projesi


Begonya Park Evleri İstanbul emlak projesi Askon İnşaat tarafından yapılıyor. Tek bir bloktan oluşuyor. 69 daire seçeneği bulunuyor. Blok zemin ve 9 kattan oluşuyor. Hem 2+1 hem de 3+1 daire seçenekleri karşınıza çıkıyor. 2+1 dairelerde 107-110 m2 seçenekleri karşınıza çıkarken 3+1 daire seçeneklerinde metrekareler 107 m2 oluyor. Ödeme planları sayesinde zorlanmadan satın alım işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Begonya Park Evleri İstanbul Ödeme Koşulları

Satın alım işlemlerini yapabilmek için daire fiyatlarının nasıl olduğunu anlamak gerekiyor. Begonya Park Evleri İstanbul emlak projesi hem 2+1’ler hem de 3+1’ler için en ideal ödeme planlarını müşterilerine sunuyor.

  • 2+1 daireler için 425.000 TL’den başlayan fiyatlar karşınıza çıkıyor.
  • 3+1 daireler için 520.000 TL ile 650.000 TL arasında fiyat değişiklikleri olabiliyor.

Ödemeye gelindiğinde firma bünyesinin müjdelerinden yararlanabiliyorsunuz. Firma bünyesinde 60 aya kadar vade farksız hizmet alabiliyorsunuz. Konut kredisine uygun olduğunu da görebiliyorsunuz.

Begonya Park Evleri İstanbul Özellikleri

En ideal özelliklerinden biri 1.500 TL ile 2.200 TL arasında kira getirisi olmasıdır. Bunun yanında Küçükçekmece Gölü manzaralı olması en etkileyici özelliklerinden biridir. Kapalı otopark, yeşil alanlar sayesinde rahat bir yaşantı sizleri bekliyor. Begonya Park Evleri İstanbul emlak projesi şuan için oturuma hazır bir pozisyondadır. Yani projenin bitmesini, bu şekilde eve taşınmayı beklemek durumunda kalmıyorsunuz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir