Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi


10 yıldır faaliyette olan, yenilikçi, modern tarzıyla Ankara’da farkını ortaya koyan Günteks İnşaat tarafından inşa edilen Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi yatırımcısını bekliyor. İzlediği yolda çalışma prensibi ile yeni trendleri ve yenilikleri takip ederek oluşturduğu farklı tarzla müşteri memnuiyetini sağlamayı başaran Günteks İnşaat istenilen kalite standartlarını sunuyor. Bilkent’te Ankara manzarasına hâkim bir noktada yükselen Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi 4 bin 224 metrekarelik arsa üzerine kurulu, 13 katlı tek blok olarak yükselen projede 48 daire mevcut. 

Günteks İnşaat Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesinde 2+1 daireler 120 metrekare, 1+1 daireler ise 70 metrekare büyüklükte, 2+1 daireler bloğun köşesinde bulunurken 1+1 daireler ise orta kısımda yer alıyor. 24 dairenin arka balkonu ile 2 balkonu var iken her dairenin ön balkonu mevcut. Lokasyonu ve sunduğu olanaklarıyla yaşam projesinin çok ötesinde imkân sunan Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi ulaşım açısından oldukça avantajlı.

Çocuk oyun alanları, Fitness merkezi, Basketbol sahası, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik sistemi, jeneratör ve asansör bulunan Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi dairelerinde Ankastre beyaz eşya, Merkezi ısıtma, Isı pay ölçer, Ebeveyn banyosu, Ebeveyn giyinme odası ve Balkonlarda tasarlanmış durumda.  Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygunluğu, yapı denetim ve zemin etüdünün yapılmış olması ile güvende sunan Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi sizi bekliyor.

Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

Banka kredisine uygun olan Vesta Suite Bilkent Ankara Emlak Projesinde peşin ödemelerde indirimlerde uygulanıyor. 1+1 daireler 390.000 TL’den başlıyor, 2+1 daireler ise 525.000 – 625.000 TL aralığında.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir