Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesi


Güvenli, kaliteli, keyifli ve farklı konutları ile sektörün beğenilen ve tercih edilen markası Cengizoğlu İnşaat imzasını taşıyan Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesinde orman manzarasında konforu yaşamaya hazır mısınız? Akıllı konut sistemi ile inşa edilen evinizi dışarıda iken hatta dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzu kullanarak elektriği, suyu ve emniyetinizi siz kontrol edeceksiniz. 17 bin 635 metrekarelik arsa üzerine kurulu   Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesinde A ve B blok olmak üzere iki blokta toplam 124 daire yer alıyor. A blokta zemin+14 katlı 56 daire, B blokta ise zemin+17 katlı 68 daire mevcut, 2+1 daireler brüt 110, net 97 metrekare, 3+1 daireler brüt 166, net 149 metrekare, 4+1 daireler ise brüt 198, net 177 metrekare büyüklüğe sahip.

Örnek Daire sizi bekliyor

Örnek dairesini müşterisinin beğenisine sunan Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesinde her dairede 2 adet balkon, çamaşır odası ve ebeveyn banyosu ile ebeveyn giyinme odası bulunuyor, Franke marka ankastre ürünlerle teslim edilen konutlara tam beslemeli jeneratör sayesinde kesintisiz enerji sunuluyor. Merkezi uydu ve ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, paratoner, su deposu ve hidrofor bulanan Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesi konutlarında sosyal yaşamda düşünülmüş, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kamelyası bulunuyor ayrıca açık ve kapalı otopark alanları da mevcut. C25 üstü beton sınıfı kullanılan Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesi konutları gerek kameralı güvenlik sistemi gerekse deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun zemin etüdü ve yapı denetimi tamamlanmış binaları ile güvenlikli bir yaşam alanı sunuyor.

Royal Park Yaşamkent Ankara Emlak Projesi Fiyat Listesi

Kişiye özel indirim ve ödeme kolaylığı sağlayan projede 2+1 daireler 490.000- 495.000 TL, 3+1 daireler 695.000 TL, 4+1 daireler ise 890.000- 895.000 TL.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir