AND Frekans


İstanbul Anadolu Yakası üzerinden AND Frekans konut projesine yer verildiğini söylemek gereklidir. Bu anlamda Kartal ilçesinden yana projenin yükselmesi söz konusudur. Bol yeşil alanları ile dikkat çekmesi beklenen projenin AND Gayrimenkul kapsamında yapım aşamalarına yer verilmekte. Sadece daire tiplerinden yana konut projesinin tasarlanması esas alınıyor.

AND Frekans Projesinde Ki Daireler

AND Frekans projesine yönelik 10.000 m2’lik arsa alanının kullanımına yer verilmiştir. Arsa üzerinden toplamda 215 dairenin tamamlanması bekleniyor. Nitekim yatırımcılara teslim tarihi olarak Eylül 2020 bilgisinin duyurulması söz konusudur. Sonuç olarak projede bulunan bloklar ile dairelerin detaylarına yer verecek olursak;

  • 215 konutun 3 blok halinde yatırımcılara sunulması planlanıyor.
  • 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden yola çıkılarak inşaat gerçekleşecektir.
  • Minimum 52 ile maksimum 143 m2’lik kont projelerinin gerçekleşmesi bekleniyor.

Ödeme seçenekleri için de %1 KDV avantajlarına sahip olmanız söz konusudur. Faiz oranlarının dahi müşteri odaklı olarak belirlenmesine özen gösteriliyor. 60 aya kadar banka kredilerinden ödemelere yer verilmesi de mümkün. Şirket bünyesinde dahi özel vade sistemlerinin sunulması sağlanacaktır. Tüm bu avantajlarından yana da dikkat çekmesi bekleniyor.

AND Frekans Konut Fiyatları Nasıl?

Projenin duyurularına erken yer verilmesi avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Nitekim bu sayede uygun ödeme seçeneklerinden yana AND Frekans konut yatırımcıları arasına girebilirsiniz. Bu anlamda öncelikle 1+1 daireleri için 309.000 TL’den başlayan fiyatların karşınıza çıkması söz konusudur. Hemen arkasından 2+1 olarak tasarlanan daireleri adına da 546.000 TL’den başlayan fiyatlarını gösteriyor. Son olarak 3+1 olan konutların fiyatları da 875.000 TL’den başlamaktadır. Bunların akabinde bina özelliği olarak asansörlere yer verildiğini söylemeliyiz. Konutlar için de yerden ısıtma nitelikleri ifade edilir. Depo – kiler yapılarına da sahip olduklarını göreceksiniz. Tüm bu özelliklerine bağlı olarak fiyatları duyurulmuştur. Yatırımcılar geçerli ücretler çerçevesinde konutlara yatırımlarını sunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir