Ev’re Gedizler


Anadolu Yakası üzerinden Sancaktepe’de inşaatına yer verilen Ev’re Gedizler projesinin adından da anlaşıldığı üzere Gedizler Yapı tarafından tasarlandığını söylemek gerekiyor. Bu anlamda projede daire tiplerinin farklı konut tiplerinden yana sunulması söz konusudur. Nitekim 1+0 ve 4+1 şeklinde m2 alanlarına yönelik tasarımlara gidilmiştir. Sonuç olarak yatırımcıların hemen teslim olan konut tiplerinden tercih yapmaları bekleniyor.

Ev’re Gedizler Konut Planlamaları Nasıl?

55.000 m2’lik arsa alanı üzerinden Ev’re Gedizler projesinin hayata geçirildiğini göreceksiniz. Üstelik projede yeşil alanlarına yönelikte yine özel çalışmalara gidilmiştir. Bu anlamda geçerli arsa alanının neredeyse %80’i yeşil alan olarak kullanılmıştır. Geriye kalan arsa alanlarının ise proje kapsamında konutlar ile donatılması söz konusudur. Tüm bu detayların arkasından konutlara yönelik sunulan detaylar ise;

  • 1+0 ile 1+1 şeklinde minimum 45 m2’den başlayan konut tiplerine yer veriliyor.
  • 2+1 olarak tasarlanan evlerin 495.000 TL’den başlayan fiyatları ile sunulması söz konusudur.
  • 3+1 olarak da yatırımcıları bekleyen daireler için 595.000 TL’den başlayan fiyatlarını sunuyor.

Tüm bu fiyatların üzerinden özel olarak indirimlere de yer verilmekte. Bunun için %10 oranından indirim fırsatlarının sunulması söz konusudur. Aynı zamanda projede bulunan konutların banka kredilerine uygun olduğunu da söylemek gereklidir. Yatırımcıların bütçeleri doğrultusunda kredilere başvurarak hemen teslim dairelere sahip olmaları esas alınıyor.

Ev’re Gedizler Konutlarının Metrekareleri

Ev’re Gedizler üzerinden yatırımlara geçecek olanların m2 değerlerine dikkat etmeleri gerekiyor. Nitekim alanlarına göre dairelerin fiyat aralıklarında farklılıklar meydana gelecektir. Örneğin 2+1 şeklinde tasarlanan evlerin 107 ile 120 m2 arasında değişiklik gösteren alanlara sahip olduklarını göreceksiniz. 3+1 şeklinde ki daireler için ise 141 m2 ile 186 m2 arasında alanlara yer verilir. Sonuç olarak en az 168.000 TL ile en fazla 880.000 TL aralığında fiyat listelerinin sunulması söz konusudur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir